Site logo

Kış Düğününüzü Isıtın

Kış aylarında evlenmenin birkaç avantajı vardır: daha az maliyetlidir (kış mevsimin kapalı olduğu kabul edilir), hava daha tahmin edilebilir ve manzara gerçekten şaşırtıcı fotoğraf fırsatlarına izin verir. Ancak kış düğünlerinin dezavantajı, yılın bu zamanında bazı bölgelerin yaşadığı iliklerine kadar ürperten sıcaklıklardır.

Bu, düğününüzü iptal edip bahar ya da yaz için yeniden planlamanız gerektiği anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır! Bu blog yazısında tartışacağımız bir kış düğününü ısıtmanın birkaç farklı yolu var.

Mum kullanın

Düğünlerde mum kesinlikle dekoratif amaçlı kullanılmaz; misafirler için daha rahat bir ortam yaratmak için de kullanılabilirler. Bir mumun yavaş yanan alevi ısı yayarak kış düğününüzü yakındaki misafirler için biraz daha rahat hale getirir. Tabii ki, sıcaklıkta gözle görülür bir fark yaratmak için her masada birden fazla mum kullanmanız gerekecek.

Şal giyin

Düğününüzde bir kürk şal giymek, elbisenizi iltifat ederken aynı zamanda sizi sıcak tutacaktır – ve hepsinden önemlisi, kürk şallar kolaylıkla takıp çıkarılabilir. Fotoğraf fırsatları için dışarı çıkmaya hazır olduğunuzda, anında sıcaklık ve rahatlık için kürk şalı omuzlarınızın üzerine atın. Kilisenin veya mekanın içine geri dönmeye hazır olduğunuzda, onu geri çıkarabilirsiniz. Sadece gelinliğinizle uyumlu bir şekilde akan bir şal seçmeyi unutmayın.

Bir CupServe Sıcak İçecekler İçmek

Şampanya ve şarap genellikle günümüz düğünlerinde tercih edilen içeceklerdir. Bir kış düğünde onlara hizmet etmekte yanlış bir şey olmasa da, misafirlere sıcak içecekler de sunmalısınız. Sıcak çay, yeşil çay, kahve ve sıcak kakao, düğününüzde servis etmeyi düşünmeniz gereken sıcak içeceklerden sadece birkaçıdır. Hatta sıcak içecek istasyonunu mumlar, çiçek aranjmanları ve diğer aksesuarlarla süsleyerek tahsis edebilirsiniz.

battaniye iyilik

Düğününüz için geleneksel şeker veya pişmiş tatlılar dağıtmak yerine, belki de misafirlere battaniye vermeyi düşünmelisiniz. Polar battaniyeler aslında ucuzdur ve nereden satın aldığınıza bağlı olarak parça başına 5 dolar kadar ucuzdur. Onları rulo yapın, bir kurdele ile bağlayın ve bir kış düğünü için mükemmel bir iyiliğe sahipsiniz. Düğün misafirleriniz, böyle benzersiz ve yardımcı bir iyilik seçmeye giden ekstraları takdir edeceklerdir.

Veranda Isıtıcıları

İsmi sizi yanıltmasın, veranda ısıtıcıları kış düğünleri dahil her türlü dış ortamda kullanılabilir. Bu küçük, portatif ısıtıcılar tam 360 derecelik bir radyan ısı yayarak masaların üzerinde özellikle kullanışlı olmalarını sağlar. Düğününüzü misafirleriniz için daha sıcak ve daha keyifli hale getirmek için her masaya bir veranda ısıtıcısı yerleştirmeyi deneyin.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle