Site logo

Popüler Hizmetler

Şampanya Kızlar

Bir partiye girdiğinizi ve elbisesinden şampanya bardaklarının sarkmasını bekleyen güzel bir model tarafından karşılandığınızı hayal edin!  Tasarımcılardan ve mühendislerden oluşan ekibimiz, şampanya diva elbiseleri ve halka etekli elbiseler yelpazemizi sergilemekten gurur duyuyor.  Bunlar, her türlü ihtiyacı karşılamak için çeşitli renk ve boyutlarda sunulan, türünün tek örneği özel şampanya diva (halka etekler, şampanya kadın) elbiseleridir.  Ürünlerimizin çoğunu kendi bünyemizde yarattığımız için, vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için kostüm ve şampanya elbisesi (şampanya kızı) kombinasyonunu sağlayabiliriz.
 
 Bu konseptle, buz kovaları, kokteyller için ek malzemeler ve tabii ki kendi Cin ve Tonik veya Mimosa’nızı yapabileceğiniz likör içeren, kendini destekleyen bir bara sahip olursunuz.  Etkinliğiniz için bir şampanya barı veya kulesi de sağlayabiliriz.  Şampanya kızları şampanya barına güzel bir ektir.  Ek bir bonus olarak kızlar etrafta dolaşacak, misafirlerinizle kaynaşacak ve bardaklarını yeniden dolduracaklar.  Müşterileriniz şık ve stil sahibi kızlarımız tarafından şımartılacak.  Bayanlar yerine beyleri mi işe almayı tercih edersiniz?  Ayrıca şampanya servisi yapabilen erkek ev takımlarımız da var.

Revü Ekibi

Çok çeşitli muhteşem kostümler ve koreografili gösterilerle birlikte şarkı, dans, sirk ve burlesk striptizden oluşan eğlenceli ve arsız bir karışım.  Solo bir sanatçıdan tam bir Revue Show’a kadar her şeyi sağlıyoruz!  Kabare Burlesque Revue her etkinliğe büyü ve ışıltı katacak.
 
 Grubu kurumsal etkinlikler, halka açık ve özel partiler, gece hayatı ve tiyatro prodüksiyonları için görevlendirin.  Tüm sanatçılar profesyonel eğitimli dansçılardır.  Direktör Jenny Rocha, etkinliğiniz veya projeniz için mevcut özel eylemleri sağlayabilir veya yeni eylemler oluşturabilir.  Kostümler ve gösteri/oyun konseptleri de etkinliğinize göre uyarlanabilir.  Stiller ve temalar şunları içerir: Hayran Dansı, Can-Can, Çağdaş, Caz, Hip hop, Bale, Tap, Burlesque, Bollywood, Gatsby temalı danslar, partner dansı ve daha fazlası!

Kadeh Dansı

Egzotik dansçılar şarap bardaklarında veya Martini bardaklarında dans ediyor.  Bu muhteşem gösteriler sizlere sunuluyor.

 Bugün burlesk rutinlerini mükemmelleştirdi ve her gösteriyi inanılmaz bir kabare performansıyla birleştiriyor.  Heyecan verici gösterilerinin her biri caz şarkılarını, çarpıcı koreografiyi, kostümleri ve diğer göz alıcı karakterleri bir araya getiriyor.

 Peki ne bekliyorsun?  Çarpıcı Burlesque Dansçımızla kendinizi ve duyularınızı büyüleyin.

Fire Poi

Barlar, Gece Kulüpleri, Loungelar, Özel Partiler ve Etkinlikler için…
 
 Ateş Poi’leri vücudun etrafında desenlerle bükülmüş 2 zincir üzerinde büyük ateş toplarına benziyor.  Gelişmiş yangın zehiri döndürücülerimiz kurumsal etkinliklerin ve özel partilerin favorisidir.  Gelişmiş bir Kadın Ateş Poi Döndürücüsü bulmak zordur ve ekibimizde birkaç tane var.
 
 Bu Fire Poi Döndürme Performansı gösterisi şunları içerir:
 15 Dakikalık Ateş Gösterisi Eğlencesi!
 – 1 Fire Poi Dönen Sanatçı
 – Koreografisi hazırlanmış, öne çıkan bir Fire Poi Spinning gösterisinin ortam/yürüyüş performansı
 Göstericiler ateş gösterileri için kendi dekorlarını ve araçlarını yaratırlar, böylece siz ve misafirleriniz her gösteride benzersiz ve yeni bir şeyin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
 Etkinlik Kişiselleştirme, Kostüm Seçimi ve Müzik
 
 Fire in house, latin, afrika, brezilya, hawaii, caz, klasik, hip-hop, top 40, club, oryantal dans, country, rap, swing ve daha birçok müzik türünde performans sergiliyoruz.
 
 Kostümlerimizi etkinliğinizin tarzına ve temasına uyacak şekilde eşleştirmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.  Kostümlerimizin çok seksi olmasından mı endişeleniyorsun?  Ne kadar dış görünüm göstereceğimizi kişiselleştiriyoruz, dolayısıyla partinizde çocuklarınız varsa onlara bakacak çok fazla şey vermeyeceğiz.
 
 Bar, restoran, lounge, kokteyl partisi, Kurumsal Etkinlik, Havuz Partisi, Doğum Günü Partisi, Bekarlığa Veda Partisi veya kırmızı halı etkinliği için;  Ateş Dansçılarımız kesinlikle her izleyiciyi şaşırtacak.
 
 Hem iç hem de dış mekan dostu gösteriler mevcut!

Hula Hoop Dans

Hula Hoops ile dans performansınıza biraz nostalji katın.  Hula Hoop Dans Gösterisi için mükemmel sanatçıları bulun veya bir atölyeye katılın ve egzersiz yapmanın eğlenceli ve yeni bir yolunu başlatın.  Performansınıza biraz ışık katmak istiyorsanız LED veya Blacklight Hula Hoop Gösterilerini deneyin.