Site logo

Animasyon:

Etkinlik Servisi ile çocuklar için eğlence düzenlemek çocuk oyuncağı. Herhangi bir partiyi hem çocukların hem de yetişkinlerin yıllarca hatırlayacağı bir partiye veya etkinliğe dönüştürmeye yardımcı olabiliriz. Eğlence konusunda uzmanız ve konuklarınızın yaşları ne olursa olsun sunabileceğimiz birçok eğlence türünden keyif alacaklarına söz verebiliriz.


Bir çocuğun doğum günü partisi, aile etkinliği veya düğün resepsiyonu olsun, her etkinlikte çocukları meşgul ve mutlu tutun. Çocuk parti eğlencemiz aşağıdakiler için harikadır:

Etkinlikler:

• Palyaçolar ve Sihirbazlar. Kahkaha ve şaşkınlık, etkinlikler ve partiler sırasında çocukları meşgul edecek ve büyüleyecektir.
• Balon Sanatçıları, Yüz Boyama ve Dövme Sanatçıları. Çocuklar, balon şapkaları eve götürmeyi veya yetenekli sanatçılarımız yüzlerini boyadıklarında en sevdikleri hayvan olmayı severler.
• Hikaye anlatıcıları ve Kukla Gösterileri. Hikaye anlatırken veya kukla kullanırken çocukların dikkatini çekmek zor değil. Bu en iyi canlı eğlencedir.

En popüler çocuk eğlencemiz şunları içerir:


• Hayvanat Bahçeleri ve Midilli Gezileri. Hem genç hem de yaşlı hayvanları sever ve çocukları atlarla tanıştırmak için midilli gezintileri bile ayarlayabiliriz.
• Temalı Karakterler. Çocuğunuz bir doğum günü partisine Frozen’dan Elsa’yı veya Toy Story’den Woody’yi seviyorsa,
Etkinlik Servisi bunu ayarlayabilir. Özel doğum günleri, prenses partileri ve daha fazlası için çocukları sevindirecek birçok farklı temalı karakterimiz var.

• Oyunlar, Şişmeler ve Karnaval Eğlencesi. Bir spor salonunu, arka bahçeyi veya balo salonunu interaktif oyunlar, karnaval teması veya şişme oyuncaklarla doldurun. Bu, çocukları mutlu etmeyi garanti eden en popüler tekliflerimizden biridir!

Entertainment Unlimited ayrıca en genç parti misafirlerinizi meşgul ve heyecanlı tutmak için fotoğraf eğlencesi fırsatları, çocuk gitaristleri ve karaoke sunar. Tüm ayrıntılarla ilgileneceğimizi bilerek etkinliğinizin keyfini çıkarmanız için tamamen profesyoneliz.

Temasa Geçin

34450
Sarıyer, İstanbul

Sahne Ustaları © Tüm Hakları Saklıdır.