Site logo

Sokak satıcıları

Etkinlikler, Şirket Piknikleri, Festivaller ve Festival organizasyonlarında misafirlerinize lezzetli sunumlar ve ikramlar sunmak önemlidir.

Etkinliğinize renk ve lezzet katarak ilgiyi artırabilirsiniz. Nostaljik sokak satıcıları, Karnaval yemekleri, Fuar yemekleri ve çeşitli ve leziz ikramlar yapıyoruz. Eğlenceli ve çekici konsepte uygun animasyonlu sokak satıcıları ve yiyecekler, isteğe göre yöresel veya modern kostümlü personelimiz ile tüm organizasyonlarda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Profesyonel ekibimiz ve hijyenik ekipmanlarımız ile organizasyonlarınıza farklı bir renk katıyoruz. Yediden yetmişe her yaşa hitap eden yemek stantlarında misafirlerinize leziz ikramlar sunuyoruz. pamuk şeker mağazası kiralama patlamış mısır kiralama fuar yemeği kiralama

Eğlence Parkurları

Şişme interaktif oyun alanları birçok aktiviteye canlılık katmak ve takım ruhunu geliştirmek amacıyla kullanılan oyunlardır. Kurumsal şirket faaliyetleri ve takım ruhu faaliyetleri için idealdir. Rodeo, Live Langırt, Bungee Run, Gladiator, Giant Twister gibi ürünler kısacası pek çok kişi oyun oynamaktan keyif alıyor. Eş zamanlı oyunlar interaktif oyunlar, şişme oyun alanı kiralama hizmetleridir.