Gösteri ve Organizasyon Platformu

 

Sahne Ustaları, organizasyon sektörüne yönelik hizmetlerin verildiği bir platformdur. Organizasyon sektörü hizmet sağlayıcıları ile düzenleyecekleri organizasyonlar için bir hizmet satın almak isteyen kişi/kurumlar, platform üzerinden online anlaşma gerçekleştirirler.

 

Basit bir anlatımla, Sahne Ustaları’nı bir iş merkezi olarak düşünebilirsiniz. Bu iş merkezinde, organizasyon sektörüne yönelik hizmet veren kişi/kurumlar birer dükkan açmışlardır (Hizmet Sağlayıcı profili oluşturma) ve sattıkları hizmetleri raflarında satışa sunmuşlardır (hizmet oluşturma). Bu iş merkezini ise, bir organizasyon düzenlemek, ya da düzenleyecekleri organizasyonla ilgili olarak belirli bir hizmeti satın almak isteyen kişiler ziyaret ederler ve diledikleri hizmetleri, fiyatları, daha önce hizmet almış müşterilerin memnuniyet oranları ve dükkan sahibinin geçmiş performansı gibi kriterleri göz önünde bulundurarak satın alırlar.

 

Eğer siz de organizasyon ve etkinlik sektöründe hizmet veriyorsanız, hemen kayıt olun, hizmetlerinizi kolayca, kendi belirlediğiniz fiyat ve koşullarla satmanın mutluluğunu yaşayın.

Hizmet Sağlayacağımız Olmak İçin Adımlar

 

Hizmet Sağlayacağımız Olun, Hemen Kazanmaya Başlayın.

Kayıt olun

Lütfen kayıt bilgilerinizi doğru doldurun.

Hizmet alanınızı seçin

Size en uygun alanı bulun ve kendinizi tanıtın.

Kazanmaya başlayın

Hizmetinizi incelemeye gönderin ve bizden haber bekleyin.

 

 

Kayıt ol linkine tıklayarak siteye kayıt yapınız.
Email ve şifre bilgileriniz ile siteye giriş yapınız Kayıt sonrası otomatik olarak sisteme giriş yaparsınız. Yaptığınız işe en uygun kategoriyi seçin ve devam ediniz.


Aramıza Katıl

 

 

Sunmak istediğin işin tüm detaylarını ve görsellerini giriniz.
Son olarak işinizin fiyatını ve sürelerini belirtmeyi unutmayınız.
Hizmetiniz sistemize düşer ve bizler bunu detaylıca kontrol ederiz, bir sakınca görmediğimiz hizmetler sistemimizde yayınlanmaya başlar.

Sorularınızı bize gönderebilirsiniz.