Site logo

Popüler Hizmetler​

Halk Dansları

Hora Bölgesi;  Trakya.  Zeybek Bölgesi;  Ege, Güney Marmara, İç Batı Anadolu.
 Teke Bölgesi;  Göller Bölgesi, Batı Akdeniz.
 Kaşık Oyunları – Karşılama Bölgesi;  Konya Bölümü, Batı Karadeniz, Güney Marmara, Doğu Akdeniz.
 Horon Bölgesi;  Orta ve Doğu Karadeniz.  Halay İlçesi;  Doğu ve Güneydoğu Bölgeleri, İç Anadolu Bar Bölgesi;  Kuzeydoğu Anadolu.
 Kafkasya Bölgesi;  Kuzeydoğu.
 Horon Ekibi ile Karadeniz’in en güzel ve heyecanlı oyunlarını sizler için sahneliyoruz.
 Horon, Karadeniz insanının heyecanını ve hareketliliğini ortaya koyan oyunlardır.
 Horon ekibi kiralayıp profesyonel dansçılarımızın danslarını izleyip izlettirmek için bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

 Halk Dansları Ekibi Kiralama organizasyonlarınızı ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.  Halk Dansları Ekibi Kiralama ihtiyaçlarınızda İstanbul’un tüm bölgelerinde her zaman hizmetinizdeyiz.  Bizimle iletişime geçin, size fiyat ve bilgi verelim.  Özel paket programlarımızla sizlere mümkün olan en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunuyoruz.

 Farklı bir bölge olarak Trakya bölgesinin danslarını sahnede merak ediyorsanız ekibimiz müzikal bütünlüğüyle Balkan bölgesinin farkını sizlere gösterecek.  Otantik ve koreografik düzenin birleşimiyle oluşturulan Akdeniz yöresel danslarını ekibimizin eşsiz performansıyla izlerken, daha önce böyle bir halk dansını izlemediğinizi fark edeceksiniz.  Her kına oyununun vazgeçilmez yöresel oyunlarından biri olan İç Anadolu bölgesinin danslarını ekibimizin icra ettiği görmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

 Ekibimiz, Orta ve Güney Anadolu bölgelerinde ritim aracı kullanılarak oynanan oyunlarımızdan biri olan Kaşık oyunu ile her organizasyonda sizlere eşsiz bir gösteri sunuyor.  Tatillerinizde farklılık yaratmayı ya da düğününüzde özel bir dans performansı sergilemeyi düşünüyorsanız ekibimizin Seymen dansı ile arkadaşlarınıza eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.  Efes’in muhteşem performansıyla konuklarınızın ilgilerini Seymen danslarına çevirerek keyifli vakit geçireceklerinden şüpheniz olmasın.

Zeybek Team

Zeybek Team Rental

Zeybek Team Rental – It is one of the folk dances of the Aegean Region and is one of our local folk dances that is always watched with interest and reflects the culture and emotions of the Aegean. It is a legacy that has survived from the past to the present. It is one of the games that Atatürk loved to play in the past. It is mostly played in our Aegean and western regions. Zeybek represents a brave man who protects the people.

Aegean Region Folk Dance Zeybek Team Performance

As the Istanbul folk dance group, we have been working hard for years to pass on local folk dances to future generations. We continue to bring you the Zeybek team show, which is one of the most preferred games. All regional dances performed in our country continue to be staged successfully by our successful and experienced folk dance dancers.

In the original Zeybek games, Zeybek players have different names. The leading person playing one-man zeybek is called Efe, the player under Efe’s command who acts as a commander and plays faster games than him is called Zeybek, and the other players are called Kızan.

Horon Ekibi

Horon Takım Kiralama
 
 Horon Takımı Kiralama – Karadeniz Bölgesinin Yöresel Halk Oyunlarından Horon Takımı Gösterileri ile düğün organizasyon, nişan organizasyonu, sünnet düğünü ve açılış organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.  Karadeniz’in hırçınlığının ve coşkusunun Karadeniz insanına yansıması olan Horon da bu coşkuya tam anlamıyla eşlik ediyor.  Son derece hızlı ve aktif oyunlar arasında yer almaktadır.
 Karadeniz Halk Dansları Topluluğu
 
 Horon Takım Gösterilerini Otantik Kıyafetler ve yöresel kostümlerle en özgün haliyle sizlere sunuyoruz.  Sizlere kemençe ve tulumlu, CD ve plaklardan çalınan horonlu gösteriler sunabiliriz.
 
 Horon takımları minimum 4 kişi ile başlayıp 20 kişiye kadar devam etmektedir.  Horon geçmişin izlerini taşıyarak yeni nesillere elden ele, yürekten kalbe aktarılmaya devam ediyor.  Horon bir aşktır, Karadeniz’in ruhunu yansıtır.  Bu mirası gelecek nesillere aktarmak için yıllardır çalışıyoruz.
 
 Ancak profesyonel horoncuları bir etkinlikte izledikten sonra horonun güzelliği ve ayrıcalığı daha da netleşiyor.  Profesyonel çalgıcılarla birlikte profesyonel ekipler sahneye çıktığında ortaya nefis görüntüler çıkıyor ve herkes tarafından beğeniliyor.

Kafkas Takımı

Kafkas ekibi halk oyunları, firmamız tarafından profesyonel Kafkas dansçıları vasıtası ile bütün tören ve organizasyonlarınız için etkinlikle sağlanmaktadır. Firmamız, bütçenizi zorlamamak adına, Kafkas ekibi sayısını sizin talebiniz doğrultusunda belirlemektedir.

Dilerseniz en az 4 ya da en fazla 20 kişiden oluşabilecek olan Kafkas ekiplerimiz, sahnede kaldıkları süre boyunca izleyenlere güzel bir seyir zevki sunacaklardır. Sizler de, zarif ve kibar bayan Kafkas dansçılarımız ile atik, cesur ve gözü pek tavırlar içerisindeki erkek Kafkas dansçılarımızı organizasyonlarınızda görmek isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Folklor Ekibi

Folklor Ekibi Kiralama ve İstanbul Halk Dansları grubu olarak 7 bölgeden 7 farklı oyun oynayarak muhteşem halk oyunları sergiliyoruz.  Ülkemizin her bölgesinin farklı kültürleri, farklı halk oyunları vardır.
 
 Düğün organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında, nişan törenlerinde sizlere Halk Dansları gösterileri ve oyunları sunuyoruz.  Kına gecesi organizasyonlarında kadın halk oyunları gruplarıyla da programlar düzenliyoruz.  Horon takımı, halay takımı, zeybek ve efeler, Kafkas takımı Halk Oyunları kiralama hizmeti için bizden destek alın.
 
 Düğününüz için halk oyunları grubu mu arıyorsunuz?  Sünnet organizasyonlarınıza renk mi katmak istiyorsunuz?  Açılış organizasyonlarınıza heyecan mı katmak istiyorsunuz?  Yapmanız gereken İstanbul halk oyunları grubunu aramak.  Deneyimli ekiplerimizi arayarak fiyatlarımız ve ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.