Site logo

Popüler Hizmetler

Düğün Organizasyon Ekipmanları

Tiffany sandalye kiralama, nişan masası kiralama, konuşma masası kiralama, nikah masası kiralama, kına tahtı kiralama, sünnet tahtı kiralama, konfeti makinesi kiralama, şarj cihazı kiralama, masa örtüsü kiralama, dantel örtüsü kiralama, şamdan kiralama, fuar ekipmanları kiralama, yürüyüş yolları kiralama, podyum kiralama, sahne kiralama, ses sistemi kiralama, turs kiralama, patlamış mısır kiralama, pamuk şeker kiralama, eski İstanbul seyyar satıcıları kiralama, mehter takımı kiralama, kokteyl masası kiralama, yeniçeri kiralama, düğün malzemeleri kiralama.

Parti Ekipmanları

Siz de etkinlik düzenlemek, stresten uzak durup sadece eğlencenin tadını çıkarmak istiyorsanız Service Of The Star ile iletişime geçebilirsiniz. Service Of The Star, parti organizasyonu, açılış organizasyonu, kokteyl, doğum günü, yılbaşı gecesi, host ve hostes temini ve daha birçok konuda siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Ses ve Işık Sistemleri

Ev partilerinizden mekan organizasyonlarınıza kadar parti alanlarınızı keşfedip planlayarak bütçelendirebileceğimiz minimum ve maksimum ekipmanlardan oluşan ses ve ışık sistemleri.