Site logo

Popüler Hizmetler

Modern Dans Takımları

Düğününüz için çarpıcı Dansçılar mı arıyorsunuz? Sahne dansçıları, Kabera dansçıları, başarılı balerinler de dahil olmak üzere ülkenin her yerinden kiralayabileceğiniz en iyi düğün dansçılarına sahibiz…

Latin Dans Takımları

Güney Amerika’nın en özel dansı samba ile karşınızdayız.  Bu eşsiz Brezilya dansı, ekibimizle birleştiğinde muhteşem bir gösteriye dönüşüyor.
 
 Samba dansçılarımız en güzel kıyafetlere sahip.  Dans gösterisi, akşam eğlencesi ve daha fazlası için kullanılabilir.
 
 Samba dansçılarımız en güzel kıyafetlerini giyerek göz kamaştıran bir gösteri sunuyor.
 
 Bir Flamenko dansçısı etkinliğinize girecek ve bir Flamenko dansında bulmayı umduğunuz, alkışlama, parmak şıklatma, biraz vokal ve elbette harika dans, düğün dansı için tutkulu bir flamenko dansçısı dahil olmak üzere tüm geleneksel parıltıyla ortalığı sarsacak.
 
 Ne kadar çok dansçı olursa gösteri o kadar eğlenceli olur.  İyi eğlenceler.

Etnik Dans Takımları

Afrika dansını diğer danslardan ayıran özellik çok merkezli çoktanrıcılıktır.  Ritimsiz, müziksiz dans anlamsız olsa da Afrika Dansı çok özeldir.  Ayrıca maskeli danslar, düğün törenleri, cenaze törenleri ve açılış törenleri de gerçekleştiriyoruz.

 Danslarımız ve kora, mbira, kosika gibi enstrümanlarımızla muhteşem bir etkinlik sizleri bekliyor.  Tek yapmanız gereken bize katılmak.

Jet Black Dans Takımı

İzleyicileri büyüleyen birinci sınıf ve son derece yaratıcı bir Tron Dansı gösterisi, İllüzyon temelli performanslar.
3 ila 5 sanatçı tarafından icra edilir ve müşteri logosu içerebilir. Türkiye ve dünya çapındaki etkinliklere uygundur.

 

Sirk Dans Takımları

Özel parti ve etkinlikleriniz için istediğiniz tema ve renkleri ekleyerek kişiye özel eğlenceler yaratabileceğiniz gibi, bunu kişiye özel kostümlere ve kişiye özel müziklere de taşıyabilirsiniz.
 Solo Ateş Gösterisi – Bir Ateş Gösterisi, koreografisi müzikle özenle hazırlanmış çeşitli etkileyici Ateş becerilerini kullanacak.
 
 Ateş Gösterisi, kostüm ve müzik seçenekleriyle etkinliğinize özel olarak şekillendirilebilir.  Solo Ateş Gösterisi 8-10 dakika sürecek ve hızlı, enerjik olacak şekilde tasarlandı ve konuklarınızın daha fazlasını istemesini sağlayacak!
 
 Çeşitli farklı Fire eğlence seçenekleri:
 Freestyle Ateş Setleri – Freestyle Ateş Setleri, ortam eğlencesi veya misafirlerinizi ağırlamak için mükemmeldir.
 
 Her set çeşitli farklı Ateş becerilerini içerecek ve 15 dakika sürecek.
 
 Bu sahne, tavandan sarkan iki ipek ipten oluşuyor ve bu iki ip kullanılarak, izleyicinin çok üzerinde gerçekleştirilen dönüşler ve ölüme meydan okuyan düşüşler içeren güzel ve nefes kesici bir rutin yaratılıyor.
 
 Bu bir eylem olarak veya ikili performansın bir parçası olarak gerçekleştirilebilir.
 
 Özel parti ve etkinlikleriniz için istediğiniz tema ve renkleri ekleyerek kişiye özel kostüm ve kişiye özel müziklere de taşıyarak kişiye özel eğlence yaratabilirsiniz.
 

Akrobat Dans Takımları

Bir akrobasi uzmanı hava halatları, bulut salınımları, trapez, hava beşikleri, hava direkleri, çemberler ve daha fazlasını kullanarak akrobasi hareketleri gerçekleştirmek için çalışacak.
 
 Akrobatların gerçekleştirdiği yer çekimine meydan okuyan küstah akrobasi hareketleri gerçekten şenlikli bir atmosfer yaratıyor.  Akrobat, her türlü etkinliğin orijinal merkezini oluşturan uzman bir sanat formudur.
 
 Kutlamalarınızın biraz eğlenceli geçmesini istiyorsanız akrobasi bunun içindir.  Grup halinde inanılmaz derecede eğlenceli olabilir ve tek kişi tarafından yapıldığında da harikadır.  Seçimi yapmak bizim elimizde.
 
 Grup olarak bu inanılmaz eğlenceli gösteriyi kaçırmayın.

Kabare Takımları

Dünya Çapındaki Yetenekli Şirketler ve Gemi Seyahati Şirketleri İçin Eşsiz Sihir Gösterileri Gerçekleşiyor.
 
 Zeki Büyücülük, Kaygan El Çabukluğu ve Tehlike Unsuru içerir.
 
 Yakın Çekim Sihir, Düğünler, Çocuk Partileri (Sihir ve Oyunlar), Partiler, Noel.

Oryantal Dans Takımları

Modern düğünler, düğün içkileri sırasında misafirleri büyülemek için eşsiz bir eğlenceye dönüşmüştür.
 
 Düğün fotoğrafçınız gelin ve damadın fotoğraflarını çekerken, ailenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtmanın bir Dansçıyı işe almaktan daha iyi bir yolu olabilir mi?  Tam bir performans sergileyebilir ve hatta misafirlerinize Düğün Kahvaltınıza geçme zamanı gelene kadar birkaç hareket öğretebilirler.
 Düğün Akşam Resepsiyon Eğlence
 
 Düğün akşamı resepsiyonunuz için bir Oryantal Dansçıya rezervasyon yaptırmak, misafirlerinizi şaşırtmanın harika bir yolu olabilir.  Aileniz ve arkadaşlarınız bu güzel danstan çok memnun olacak ve hatta bunu kendileri denemek isteyebilirler.  Daha da iyisi, tam bir gösteri sergilemek ve geceyi gerçekten unutulmaz kılmak için iki veya üç dansöz kiralayabilirsiniz.
 Kurumsal Etkinlik Eğlencesi için Bir Dansçı Rezervasyonu Yapın
 
 Ticari fuar veya ürün lansmanı gibi kurumsal etkinliğiniz için eğlence mi arıyorsunuz?  Oryantal Dansçı buzları kırmanın harika bir yoludur.  Masadan masaya müzik eşliğinde dans edebilir ve her misafiri teker teker büyüleyebilir.
 Parti Eğlencesi için Dansçı Rezervasyonu Yapın