Site logo

Etkinlik Trendleri

Bekleyen konferanslar, partiler ve üretken etkinliklerle dolu bir takvime sahip olmaktan daha heyecan verici bir şey yoktur. İster etkinlik planlayıcısı olun, ister katılımcı olun, ortaya çıktıkça her zaman heyecan verici bir zamandır.

Bu yılki etkinliklerde, çok sayıda uygulama aracılığıyla anında yardım ve bağlantı sağlanacağından emin olabilirsiniz. Bir zamanlar cep telefonu oyunları ve müzik bağlantısıyla tanınan uygulamalar, artık birçok katılımcı ve profesyonel, özellikle de etkinlik planlayıcılar için gerekli bir araçtır. Hemen hemen her şey için bir uygulama var.

Yaklaşan etkinliklerde sabırsızlıkla bekleyebileceğiniz en önemli trendlerden biri, çok özel bir şekilde özel hissetmektir. Ah evet, bu yılki olaylar teknoloji sayesinde büyük ölçüde hızlandıracak.

Bu, özelleştirilmiş hediyelerden ücretsiz yerinde pazarlama fırsatlarına kadar sayısız yaratıcı yolla yapılacaktır – etkinlik planlayıcıları size ikna edici bir deneyim sunmak için her şeyi yapıyor.

Düğünde Yer Ayarları İlginizi çeken etkinliklere erişim, dünyanın neresinde olursanız olun parmaklarınızın ucunda olacak. İşaretçiler, wi-fi ve akıllı işaretçiler sizi konumlara ve olaylarla iki yönlü etkileşime bağlamak için zaten mevcut.

Yoğun programınızın sizi hareket halinde tuttuğunun farkında olarak, teknolojinin gücüne atlayanlar sadece etkinlik planlayıcıları değil, kurumsal toplantılarınızın ve konferanslarınızın da biraz daha heyecanlı olmasını bekliyor. Soru-Cevap forumları, katılımcıların soru sormak için kişisel mobil cihazlarından konuşmalarına izin vererek daha etkileşimli olacak. Bu, insanlarla dolu bir odada, tüm gözler üzerinizdeyken ayağa kalkıp soru sorma baskısından sizi kurtaracaktır. Ancak, keskin bir şekilde giyinmişseniz ve dikkat çekmek istiyorsanız, elbette eski moda yoldan gidin ve ayakta durun. Sonuçta, bu yıl tamamen seninle ilgili.

Rastlantısal olay arayanları barındırmak da trendler listesinde üst sıralarda yer alacaktır. Çok uzun zamandır, etkinliklere katılmanın bu yönünü bilemek en zor olanıydı. Pekala, plansızlığın son zamanlarda benimsenmesi sayesinde bu geçmişte kaldı. İnanç, doğaçlama bir deneyimin gerçekleşeceği tüm planlama ve düzenlemeyi ortadan kaldırmaktır.

Size daha fazla odaklanan etkinlikler, akıllı geri bildirimlerinizi arayacaktır. Akıllı olana ulaşmak için tüm postaları nasıl gözden geçirecekler, diye soruyorsunuz? Gerek yok. Etkinlik planlayıcıları, ‘daha akıllı, daha zor değil’ eski çizgiyi takip ediyor ve yorum talebini pazarlamalarını şekillendirebilecek daha eyleme dönüştürülebilir bilgilerle uyarlıyor. Bu, iki sentinizi özel ve saygılı bir şekilde vermenizi sağlayacaktır.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle