Site logo

Mükemmel Düğün Eğlencesini Seçmek

Düğününüz… Tüm hayatınız boyunca bu günü beklediniz! Elbette her şeyin mükemmel olmasını istersiniz. Damatınızdan misafirlerinize kadar herkesin mutlu olmasını istersiniz. Mekanınız ve menünüz seçildi, şimdi sadece eğlencenizi seçmeniz gerekiyor. Nereden başlarsın? Aşağıda sizin için harika fikirler derledik:

Vizyonunuz nedir: Grup mu DJ mi? Bu seçim, gelecekteki ortağınızla daha da fazla uzlaşma uygulamasına neden olabilir! Mekanınız için doğru eğlenceyi seçmek isteyeceksiniz. Mekanınız küçük ve samimiyse, büyük bir grup bile sığmayabilir. Akustik de dikkat edin. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, grup veya DJ, hem yavaş hem de hızlı tempo şarkıları çalmaya açık olduklarından emin olun. Tüm misafirlerinizin çeşitli müzik seçimlerinizden memnun olmasını istersiniz.

Bütçe: Gruplar ve DJ’ler bir yatırımdır, bu nedenle harcamak istediğinizi bütçeleyin ve buna göre planlayın. Eğlencenin toplam düğün bütçenizin %8-10’una mal olması gerektiği tahmin ediliyor. Unutmayın: Haftanın belirli günleri genellikle diğer günlerden daha pahalıya mal olur, bu yüzden kesinlikle.
Devamını oku

Mükemmel Partiyi Çekmek

Parti vermek çok eğlenceli ama stresli bir süreç olabilir. Konusu veya vesilesi ne olursa olsun, başarılı olması için bir parti vermeyi etkileyen çok sayıda unsur vardır. Yemekten atmosfere ve parti etkinliklerine kadar her şey mümkün olan en iyi partiyi yaratmak için birlikte çalışır. Bir tane atmaya hazırlanıyorsanız, burada toplantınızı eğlenceli ve unutulmaz bir etkinlik haline getirmek için bazı harika ipuçları var.

Partinizi heyecanlı ve unutulmaz kılmanın en iyi yollarından biri, kendi omuzlarınızdan biraz yük almak ve konuklara etkinlik sırasında katılmaları için bazı sorumluluklar vermektir. Pek çok insan şenliklerde ellerinden geldiğince yardım etmeyi sever, bu yüzden bundan yararlanmak sadece stres seviyenize yardımcı olacaktır.

Başarılı bir parti vermenin bir diğer önemli anahtarı da yiyecek ve içeceklerinizin bitmeyeceğinden emin olmaktır. Kaç kişi katılırsa katılsın, buz miktarını ve diğer içecekleri abarttığınızdan emin olmak çok önemlidir. Ana içeceğinizin veya yemek tabağınızın biteceğini düşünüyorsanız, emin olmak için kaliteli bir yedeğiniz olduğundan emin olun […]
Devamını oku

Mükemmel Yaz Düğünü Merkez Parçaları

Yaz düğününüz için tam olarak doğru atmosferi ve istediğiniz görünümü yaratmak göz korkutucu olabilecek bir iştir. Birçok gelin, mutlaka büyük bütçelerle gelmeyen şampanya fikirlerine sahiptir. Sofralarınızın ana parçaları, tüm meselenin çok maliyetli bir parçası olabilir, ancak biraz yaratıcılık ve biraz alışverişle, öyle olmaları gerekmez. Alışılmışın dışında biraz düşünerek, masanızın merkez parçalarını birbirinize ve misafirlerinize olan sevginizin güzel bir ifadesi haline getirebilirsiniz. Resepsiyonunuza tam olarak doğru dokunuşu getirecek merkez parçaları oluşturmanıza yardımcı olacak bazı harika makaleler bulduk.

İlkbahar ve Yaz Düğünleri için İlham Verici Masa Merkezi Fikirleri

Bazı göz alıcı başyapıtlar bulmak istediğinde, gerçek hayattaki bazı gelinlere katkıları için gitti ve buldukları kesinlikle yaratıcı enerjinizin akmasını sağlayacak. Eski çanak çömleklerden eski çay kaplarına, eski kitaplara ve daha fazlasına kadar, küçük bir hayal gücü ile başyapıtlarınızı unutulmaz ve muhteşem hale getirebilirsiniz.
Devamını oku

Canlı Grup Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Mekan, yemek, atmosfer, kaç kişinin davet edildiği, liste, mükemmel etkinliğinizi planlamaya çalışırken sonsuz görünebilir. Etkinlik planlamasını etkileyen birçok farklı yön olsa da, göz ardı edemeyeceğiniz en büyük şeylerden biri müziktir. Sahip olacağınız melodilerin türünü belirlemek, şenlikler için mükemmel bir ruh hali ve ortamı yaratmanın büyük bir anahtarıdır. İster canlı bir grup ister DJ olsun, müzik günün havasını değiştirebilir veya bozabilir. İşte canlı bir grubun neden daha iyi olduğuna ve daha da önemlisi, istediğiniz kişiyi bulduğunuzda nasıl rezervasyon yaptıracağınıza dair bazı önemli nedenler.

Canlı bir grup seçerken belirlemeniz gereken ilk şeylerden biri, ne tür bir bütçeye sahip olduğunuzdur. Para nesne değil mi? Yoksa gerçekten bankayı kırmamaya mı çalışıyorsun? Etkinliğiniz için bir canlı grup seçerken, bir bütçeye sahip olmak seçimlerinizi daraltmanıza ve seçim sürecini kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle