Site logo

Büyüleyici Bahar Düğünleri

Havada bahar ve muhteşem bahar düğünleri geliyor. Bahar düğünü yapmak için çok güzel nedenler var ve bunları sizinle paylaşmak istedik. Bu nedenle, düğününüzü baharda yapmanın neden harika bir fikir olduğuna dair en iyi makaleleri bulmak için interneti taradık.

Bahar Düğün Trendi
Bahar düğünü yapmak için en iyi nedenlerden bazılarını alıyoruz. Sadece hava harika değil, ayrıca tüm çiçekler açmış durumda, bu nedenle düğününüzü nerede yaparsanız yapın, çevre güzel olacak ve tüm bu güzellikler zaten orada doğa tarafından sağlanıyor. Angela ayrıca bize baharın renklerini nasıl birleştireceğimize dair harika ipuçları ve mevsime uygun dekor, yemek ve moda ipuçları veriyor.

İlkbahar Gelinlik Trendleri
Baharın sıcak havaları, biraz omuzu gösteren ve daha hafif olan gelinlikleri düşünebilirsiniz. Hazırladığı bu yazıda bize baharında ortaya çıkan muhteşem gelinlik trendlerinden bazılarını gösteriyor. Geleneksel beyaz gelinliklerden sıkıldınız mı? O zaman, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç yeni renk tonu olduğunu görmekten mutlu olacaksınız. Geleneksel beyaz elbise görünümüne hala aşıksanız, bu baharda popüler olan muhteşem omuz dekolteli görünümleri ters çevireceksiniz. Buradaki makalenin tamamını okuyarak tüm muhteşem elbiseleri görün.

Bahar Yemekleri İlkbaharı İçin En İyi Düğün Rengi
Aqua marine’den çilekli buz ve buzul grisine kadar, bu baharın renk paletleri daha derin tonları daha yumuşak tonlara dönüştürüyor Buketlerinizi, davetiyelerinizi veya dekorasyon renklerinizi seçiyor olun, düğününüzün baharının en son trendlerine ayak uydurduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Hatta yılının Marsala renginin daha yumuşak bir yorumu bile var. herhangi bir düğünün sadece güzel görünmesini sağlayın. Buradaki makalenin tamamını okuyarak tüm harika seçeneklere ve muhteşem ilham verici fotoğraflara göz atın.

Düğün Şarkıları: Romantik İlk Dans Şarkısı
Düğün gününüzü olmasını istediğiniz büyülü bir olay haline getirmenin bir parçası, günün her adımı için doğru müziği seçmeyi içerir. Düğün marşınızdan çift olarak ilk dansınıza kadar seçeceğiniz müzikler günün anlarını belirleyecek. Bir çift olarak ilk dansınız için harika seçenekler buluyoruz. Elvis Presley’in ‘I Can’t Help Falling in Love’ ve Frank Sinatra’nın ‘It Haded to be You’ gibi büyük zamanların onurlandırılan favorilerinden, Adele’in ‘Make you my Love hisset’e kadar çok güzel aşk şarkıları var. ilk dansınız için birini seçmeniz ve diğerlerinin hepsinin DJ’inizin veya grubunuzun çalma listesinde olduğundan emin olmanız gerekebilir. Tüm güzel seçenekleri dinleyin

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle