Site logo

Yılanlı Dansçı

Boa ve pitonlarla büyüleyici yılan gösterisi, (Kurumsal Eğlence) Gösterilerin Konuları: Fantezi, Periler Ülkesi, Afrika, Karayipler ve Vodoo Partisi, Cadılar Bayramı, Arap etkinlikleri, oryantal dans: 1001 Gece, Hindistan: Bollywood Partisi, antik Roma vb.
Muhteşem gösteri ile İstanbul ve tüm ülke de profesyonel gösteri yapan Oryantal Tatiana sizlere hizmet vermek için bekliyor. Misafirlerinizi büyüleyecek eğlence için daha fazla kendinizi yormayın! Türkiye merkezli bu Türk Oryantal Dans sanatçısı, dansa çocukken başlamış ve Oryantal Dans – Oryantal dans, bazı Türk Halk Dansları, Çağdaş Dans ve Bale eğitimi almıştır.

Bazı dansçılarımız her gece ünlü Türk Gecesi mekanlarında sahne almakta ve tanınmış dans stüdyolarında ders vermektedir. Geleneksel ve Modern Oryantal Dans – Oryantal Dans, kılıç, mum tepsisi ve şamadan dengesi, yer dansı, Türk Romani, Klasik Çiftetelli, parmak zilleri, peçe ve İsis kanatları icra etmekte ve öğretmektedir. Oryantal dans, her durum için mükemmel olan etkinlik ve aile dostu bir eğlencedir. İhtiyaçlarınıza uygun paketler vardır ve her gösteri sizin özel istekleriniz göz önünde bulundurularak özelleştirilir.

Ortalama bir gösteri 20/30 dakika sürmektedir ya da etkinlik ve kutlamaya bağlı olarak değişebilir.