Sık Sorulan Sorulard

- Aradığınız sorunun cevabını yukarıda bulamadıysanız İletişim Sayfasını kullanarak bize yazmaktan çekinmeyin.

Herşey Bu Kadar Güzelken, Neden Hala Üye Olmadım?

Bir hizmet satın almak isteyen kullanıcılar, almak istedikleri hizmet ile ilgili ‘Neye, ne zaman, nerede?’ ihtiyaç duydukları bilgisini girerek arama başlatırlar. Arama sonucunda istedikleri tarihte ve yerde kendilerine hizmet vermeye hazır Sahne Ustaları tarafından oluşturulmuş hizmetlere ulaşırlar. Bu ilanları, fiyat, hizmet için daha önce hizmeti satın alan kişiler tarafından yapılan puanlama ve yorumlar ile Profil bilgilerini kıyaslayarak değerlendirirler. Almaya karar verdikleri hizmetleri rezervasyon ve ödemelerini yaparak rezervasyon taleplerini Hizmet Sağlayıcıya iletirler. Hizmet tedarikçileri max 24 saat içinde bu talebi onaylayarak rezervasyonu konfirme ederler.

Sahne Ustaları’na, sadece bir hizmet satışı yaptığınız zaman, %10 hizmet bedeli ödemesi yaparsınız. Bu bedele Sahne Ustaları hizmet komisyonu (%5), aracı ödeme kuruluşu komisyonu (……….), bankalar tarafından kredi kartlarına uygulanan komisyonlar, EFT/Havale ücretleri (%5) ve KDV dahildir. Bunun dışında, Sahne Ustaları’nın sağladığı tüm hizmetler ücretsizdir. Komisyon oranları hakkındaki detaylı bilgiyi, Sahne Ustası başvurunuz onaylandıktan sonra ulaşabileceğiniz ‘Profil Yönetim Paneli’ bölümünde bulabilirsiniz.

Hizmet bedeli ödemelerinizi, Sahne Ustaları Platformu üzerinden yaptığınız satın almalar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Organizasyon ve etkinlik sektörüne doğrudan hizmet sağlayan kişi ve kurumlar ile organizasyon firmaları, turizm acentaları, menajerler, ajanslar, PR şirketleri, İK firmaları gibi aracı hizmet sağlayıcılar Hizmet verebilirler.

Sahne Ustaların’da tamamen ücretsiz olarak Hizmet tedarikçisi olabilir, kendi profil sayfanızı oluşturabilir ve hizmetlerinizi yayımlayabilirsiniz.

Benim Başka Bir Sitem ve Sayfalarım Var, Ne Gerek Var SahneUstaları’na! Demeden önce platformumuza iyice düşünün. Ücretsiz olarak reklamlardan, tanıtımlardan ve lansman çalışmalarından yararlanacağınızı unutmayın.

Başvurunuzu en geç 48 saat içinde sonuçlandırmak için elimizden geleni yapıyor olacağız. Lütfen bu sürenin, tatil, bayram ve benzeri zamanlarda biraz daha uzayabileceğini göz önünde bulundurun.

Başvuru sonucunuz size email ve SMS ile iletilecek, ayrıca siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabileceğiniz Bildirimlerim bölümünde de belirtilecektir.

Belirtilen gün ve saatte hizmetin tarafınızdan yerine getirilmesinden 24 saat sonra ödemeniz kesinleşir ve hizmetin peşin ya da taksitli olmasına bakılmaksızın, belirttiğiniz banka hesabına, ilk Salı günü yapılır.*

*Bu süre, 6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkındaki Kanun uyarınca Sahne Ustaları’nın iş birliği yaptığı ödeme kuruluşuna göre +/- birkaç gün değişebilir.