Şartlar ve Koşullar

Bu Hükümler ve Koşullar, Bilişim Teknolojisi Yasası uyarınca geçerli ve bağlayıcı bir elektronik sözleşme oluşturur ve SahneUstalari Entertainment ve Üye / Kullanıcı (daha sonra tanımlandığı gibi) ‘de işyerine sahip olan (bundan böyle “SahneUstalari” olarak anılacaktır) Bu Şartlar ve Koşullar: (i) Kısım A, (ii) ve Kısım B altındaki hizmetlerin hükümleri ve (iii) Kısım A altında yer alan ve aşağıda belirtilen şekilde Siteyi kullanmak ve bunlara erişmek; C.


1 Kapsam

1.1 www.SahneUstalari.com, tüm alt alanlar ve bunlara ait mobil uygulamalar (toplu olarak bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) dahil olmak üzere SahneUstalari’a aittir ve işletilmektedir. Site, sanatçılar, sanatçılar, müzisyenler, acenteler, yetenekler ( “Yetenek” olarak anılacaktır) ve her türden etkinlik planlayıcı ve eğlence / performans alıcıları için ( “Müşteri” olarak anılacaktır) çevrimiçi rezervasyon ve promosyon araçları ve platformu sağlar. Bu Hüküm ve Koşullarda, “siz”, “sizin”, “Üye” ve “Kullanıcı” kelimeleri, Siteye erişen veya Siteyi kullanan herhangi bir kişiyi belirtir (duruma göre bir Yetenek veya Müşteri anlamına gelebilir) Ve “biz”, “biz” ve “bizim” kelimeleri SahneUstalari’ni ifade eder.


Bölüm-A: Kullanım Şartları

2. Şartlar ve Koşulların Değiştirilmesi.
SahneUstalari, Şartlar ve Koşullar’da değişiklik yapabilir. Gözden geçirilmiş Şartlar ve Koşullar Sitede mevcuttur. Sitedeki kullanımınız, söz konusu Kullanım sırasında Sitede bulunan Şart ve Koşulların en güncel sürümüne tabidir. En güncel Şartlar ve Koşulları görmek için düzenli olarak ana sayfayı www.SahneUstalari.com ziyaret etmeniz rica olunur.Şartları ve Koşulları değiştirdikten sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz bu değişikliklerinizi kabul etmeniz anlamına gelecektir.


3. Yaş politikası uyarınca.

SahneUstalari’ı kullanmak için, yaşınız 18 yaşın üzerindeyse, yargı alanınızda bağlayıcı bir sözleşme yapmak için en az 18 yaşında veya yasal yaşta olmanız gerekir. Yetki alanlarında (burada “Küçükler” den sonra) bağlayıcı bir sözleşme yapmak için 18 yaşın altındaki veya yasal yaştaki bireylerin bu Sitede kayıt olmaları ve / veya bu sitedeki yeteneği saklaması yasaktır. Küçüklerin yasal bir koruyucusu, Küçüklerin profilini oluşturabilir ve kayıt sırasında bunu belirtmelidir. Bununla birlikte, bu kullanıcı hesabı ile yapılan her şey için yasal vasinin sorumluluğu tamamen geçerlidir. SahneUstalari’daki herhangi bir hesap kayıt formunda talep edildiği gibi kendiniz hakkında sağladığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu beyan edin.


4. Ayrılmış Haklar.

Diğer tüm hakları kısıtlamaksızın, hakkı her zaman aşağıdakiler için saklı tutuyoruz:
4.1 Bu Hüküm ve Koşulları değiştirin;
4.2 Sitedeki herhangi bir içeriğin veya özelliklerin ortadan kaldırılması veya durdurulması ve / veya yeni özellikler, kategoriler, iş modelleri ve tekliflerin eklenmesi dahil olmak üzere Sitedeki değişikliği;
4.3 Bu Hüküm ve Koşullara uymayan herhangi bir Üyenin üyelik / kullanıcı hesabını feshetme;
4.4 Siteyi veya servislerini kullanma ücreti yapısını veya masraflarını değiştirin.


5. Çevrimiçi Davranış.

Bu Siteyi kullanırken veya bu siteye erişirken her zaman şunları kabul etmiş sayılırsınız:
5.1 Sitede yayınladığınız veya görüntülediğiniz (bundan sonra “Post” olarak anılacaktır) içerikten veya bilgiden yalnızca siz sorumlu olursunuz veya diğer Üyelere iletirsiniz.
5.2 Değil:
5.2.1 başkalarının yasal haklarını çürütmek, kötüye kullanma, taciz etmek, sapı tutmak, tehdit etmek veya başkalarının yasal haklarını ihlal etmek.
5.2.2 Uygunsuz, kınnapan, hakaret edici, hak ihlalinde bulunan, müstehcen, ahlaksız ya da kanunsuz olmayan herhangi bir konuyu, ismi, malzemeyi veya bilgiyi yayımlamak, yayınlamak, yüklemek, dağıtmak ya da yaymak.
5.2.3 Virüs, bozuk dosya veya Site’nin veya başka birinin bilgisayarının çalışmasına zarar verebilecek diğer benzer yazılım veya programlar içeren dosyaları yüklemek veya dağıtmak
5.2.4 Hizmetin başka bir kullanıcısının gönderdiği veya yasal olarak bu şekilde dağıtılamayacağını bildiği veya makul derecede bilmesi gereken herhangi bir dosyayı indirebilirsiniz.
5.3 Sitenizde veya SahneUstalari Profilinizde herhangi bir şekilde kimliğinizi tahrif etmeyeceksiniz, yanlış tanıttığınız veya yanıltıcı bilgiler girmeyeceksiniz.
5.4 Siteyi kullanarak herhangi bir ürün ya da hizmet satın almak ya da satmak için diğer Üyelere reklam vermeye ya da bu Üyeleri talep etmeyeceksiniz.
5.5 Herhangi bir zincir mektubu, istenmeyen posta veya önemsiz e-postaları diğer Üyelere veya ABD’ye göndermeyeceksiniz.
5.6 Belirli bir yazılı izniniz olmadan, yaptığınız ifadelerin tarafımızdan onaylandığı anlamına gelmez.
5.7 Ticari izin almaksızın, yazılı izin olmaksızın, diğer Üyelerle ilgili kişisel bilgilerinizi toplamamaz ya da toplamayamazsınız.
5.8 Veri madenini almak, indekslemek, “veri madeni”, “kazımak” veya herhangi bir şekilde seyir yapısını veya sunumunu çoğaltmak veya atlatmak için herhangi bir robot, örümcek, site arama / alma uygulaması veya diğer elle veya otomatik cihaz veya işlem kullanmayacaksınız. Site veya içeriği.
5.9 Yazılım virüsleri veya zararlı yazılım içeren herhangi bir materyali gönderemez, e-postalayamaz veya iletemezsiniz.
5.10 Burada SahneUstalari’a, kendi takdirine bağlı olarak, “Resmi Web Sitesi” veya “genel profil” olarak yayınladığınız web sitesi bağlantısında yer alan içeriği yükleyerek, kullanıcı profilinizin kalitesini veya sunumunu artırmak için kullanıcı profilinize içerik ekleme izni veriyorsunuz. Profil.
5.11 Sitenin herhangi bir bölümünü veya Site üzerinde veya sitesinde kullanılan herhangi bir yazılım üzerinde değişiklik yapmak, bunlara uyum sağlamak, alt lisans vermek, tercüme etmek, satmak, ters mühendislik yapmak, deşifrelemek, de-derlemek veya başka şekilde sökmek veya başkalarının bunu yapmasına neden olmazsınız.
5.12 Diğer Üyelerle olan etkileşimlerinizden yalnızca siz sorumlusunuz. SahneUstalari hakkını saklı tutar, ancak sizinle diğer Üyeler arasındaki uyuşmazlıkları izleme yükümlülüğü yoktur.
5.13 Site inceleme seçeneklerini sağlıyorsa, herhangi bir nedenle, doğrudan veya dolaylı olarak, bağlı olduğunuz bir Profil’e incelemeler göndermeyeceksiniz. İncelemeler yalnızca sizi rezerve eden gerçek müşteriler tarafından postalanacaktır. Sahte olduğunu düşündüğünüz tüm incelemelerle itiraz edebilirsiniz, ancak incelemelerin kaldırılması yalnızca bizim takdirimize bırakılmıştır. Ayrıca, rakipleriniz için itibarlarını etkilemek amacıyla incelemeler yapmak, Kullanıcı hesabınızın herhangi bir geri ödeme yapılmaksızın derhal feshine neden olacaktır.
5.14 SahneUstalari aracılığıyla aldığınız herhangi bir kurşunu başka bir Yetenek ve / veya Müşteri’ye (duruma göre) yeniden satmaz veya yeniden sunmaz ya da herhangi bir web sitesine, ilişkiniz yoluyla ulaştığınız herhangi bir yönlendirmeyi tekrar sunmaz veya yayınlayamazsınız Bu Site ile. Yukarıda özetlenen bu hükümlere uyulmaması, Siteyi kullanma hakkınızın derhal askıya alınması veya feshine neden olabilir. SahneUstalari, kendi takdirine bağlı olarak ve her durumda bir Üye / Kullanıcı’nın bu Şartlardaki herhangi bir hükme uyup uymadıklarını belirleme hakkını saklı tutar.


6. Kullanıcıların Kaydı ve Üyeliği.

6.1 Kayıt olmadan yapabilirken, Sitemize bilgi göndermek ve sitemizden başka bazı materyal veya bilgilere erişmek için Sitemizi ziyaret edin, bazı bilgilere erişmek için kayıtlı bir kullanıcı olmanız gerekebilir. Kayıt formunun gerektirdiği doğru, eksiksiz ve güncellenmiş bilgileri bize vermeyi kabul etmektesiniz ( “Kayıt Verileri”). Sitemize kaydolmakla ilgili olarak bize tarafımızca verilen bilgiler, Gizlilik Politikası şartlarına uygun olarak bizim tarafımızdan korunacaktır.
6.2 Sitemize kayıt olurken, herhangi bir nedenle bizim tarafımızdan iptal edilmedikçe, Siteden erişilebilen belirli servis ve materyallere erişiminizi sağlayacak bir şifre ve bir kullanıcı kimliği yaratacaksınız. Kullanıcı kimliğinizi ve şifrenizi herhangi bir üçüncü tarafa açıklamamayı kabul edersiniz. SahneUstalari’ni ve onun yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını, acentelerini, lisans vericilerini ve tedarikçilerini, oturum açma adınızın izinsiz kullanımı nedeniyle maruz kalacağımız herhangi bir yaralanma, kayıp veya hasardan sorumlu olmak ve tazmin etmekle yükümlü olduğumuzu kabul etmektesiniz Veya şifre.


7. Diğer Web Siteleri ve Hizmetlerine Bağlantılar.

SahneUstalari, bu Sitenin bağlantı kurabileceği herhangi bir dış web sitesinin, hizmetin veya kaynağın içeriğini veya içeriğini kontrol etmez. Böyle bir hizmet, kaynak ya da bağlantı ile ilgili endişeler, belirli dış hizmet ya da kaynağa yönlendirilmelidir. Aksi belirtilmediği sürece, SahneUstalari, Sitemizin bağlantı verdiği siteleri onaylamaz, yaptırımcı kılmaz veya doğrulamaz ve bu bağlantıları yalnızca Kullanıcılarımızın kolaylığı için sağlarız. Bu tür diğer sitelere erişim sizin sorumluluğunuzdadır ve biz, bağlantılı web sitelerine erişiminizle ilgili tüm yükümlülükleri reddediyoruz. Buna ek olarak, bu Siteye bağlantı olanağının bir parçası olarak SahneUstalari’ın herhangi bir logosu veya işareti kullanılmış olsa bile, bu Siteye bağlantı veren siteleri onaylamaz, yaptırımcı kılmaz veya doğrulamazız.
Bölüm B- Hizmet Şartları


8. Yetenek Hizmetleri

8.1 Yeteneğini, becerisini, performansını veya sanatını satmak için Siteyi (veya operatörünü) kaydeden, kullanan ya da kullanan herhangi bir yetenek, (bir ücret karşılığı olsun ya da olmasın) aşağıdaki Yetkili Kişiler, önyargılardan veya Kısım A kapsamında genel yükümlülüklerin herhangi birinden sapma)
8.1.1 Yetenek, SahneUstalari’ın Sitede Yeteneği için gereken fotoğrafları ve videoları içeren ilgili bilgileri sağlayacaktır.
8.1.2 Teklif için bir talep aldıktan sonra, Yetenek, etkinlik için SahneUstalari’a ücret teklifi verecektir.
8.1.3 Müşteri tarafından istenen hizmetlerin sunulması şartlarının sonuçlandırılması için Yetenek SahneUstalari ile birlikte çalışılacaktır.
8.2 Yetenek, Yeteneğe önceden haber verilmek üzere SahneUstalari’ın tüm tanıtım etkinliklerine katılmayı kabul eder. Yetenek, SahneUstalari’ın Site’sini ve hizmetlerini tanıtmak için adını, benzerini ve diğer materyalleri (fotoğraflar ve videolar dahil) kullanma hakkına sahip olduğunu kabul eder. Yetenek, kendi çevrimiçi mülkleri ve bağlantıları aracılığıyla SahneUstalari’ı teşvik edecektir.
8.3 Yetenek aşağıdakileri temsil ve garanti eder:
8.3.1. Müşteri ile kararlaştırılan süre boyunca SahneUstalari aracılığıyla rezerve edilen herhangi bir etkinlik için kendisini teminat altına alacak ve Hizmetle Müşteri arasında mutabakata varılan hizmetleri sağlayacaktır.
8.3.2. Üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeli veya kötüye kullanmamalıdır.
8.3.3. Performansı ile ilgili tüm kural ve yönetmeliklere uymak zorundadır.
8.3.4. Hakaret etmemeli, herhangi bir tarafın duygularını incitmemeli veya performansını kötüye kullanmamalıdır.
8.3.5. Site’yi veya hizmeti, kariyerlerinin ilerletilmesini, mali açıdan ona yardım etmesini veya gelir elde etmeyi garanti etmediğini kabul eder.


9. Ajans tarafından temsil edilen yetenek

Yetenek bir ajans tarafından temsil edildiğinde, ajans, bu Kullanım ve Hizmet Koşullarında belirtilen yükümlülükleri yerine getirmesi için Yetenek tarafından gerekli görülen yetkiye sahip olduklarından emin olacaktır. Ajans, bu Kullanım Şartları’nın ve Hizmetlerin ve ajansın tüm hükümlerine uyacaktır ve Yetenek, uyulmadaki herhangi bir varsayılandan müştereken ve müteselsilen sorumlu olacaktır. SahneUstalari ajansı böyle bir yetkilendirme talebinde bulunma hakkını saklı tutar ve ajansın yetki vermemesi durumunda SahneUstalari, bu Şartlarda verilen veya yasal olarak SahneUstalari’a sunulan diğer çözümlere ek olarak Yetenek profilini Web Sitesinden kaldırma hakkını saklı tutar.


10. SahneUstalari’nin Ücreti

10.1 Müşteri ve Yetenek, SahneUstalari’ın servis ücreti olarak SahneUstalari ile rezerve edilen herhangi bir etkinlik için Yeteneğe ödenmesi gereken toplam tutarın% 40’ını kullanma hakkına sahip olduğunu kabul eder. SahneUstalari, Müşteri / etkinlik organizatörleri tarafından Yeteneğe önceden ödenen herhangi bir miktardan bu hizmet ücretini düşme hakkına sahiptir. Yetenek, yalnızca SahneUstalari’ne ödenmesi gereken tutardan servis ücreti olarak yükümlü olduğunu ve servis ücretinin Yeteneğe ödenecek herhangi bir miktardan düşüleceğini kabul eder.
10.2 Kullanıcılar, SahneUstalari’ın hizmet masraflarının bir rezervasyon yapıldıktan sonra ödenmesi gerektiği konusunda hemfikirdir ve herhangi bir sebeple (herhangi bir nedenle olay / performans iptal edilmiş olsa bile) herhangi bir koşulda herhangi bir geri ödeme tabi değildir.
10.3 Talent’e rezervasyon onayından sonra yapılan ödemelerin tamamı, aksi yazılı olarak mutabık kalınmadıkça geçerli tüm vergileri kapsar ve verginin vergiden düşülmesinden sonra stopaj vergileri üzerinden ödenir.


11. Lisanslar ve yasal düzenlemeler

11.1 Kullanıcılar, Müşterinin, etkinliği / performansı ev sahipliği yapmak için tüm lisansları, izinleri, onayları ve onayları almakla yükümlü olduğuna ve olayla ilgili tüm yasal uygunlukların maliyetinden sorumlu olacağına katılıyorum. Herhangi bir sebeple SahneUstalari, herhangi bir nedenle, ücret, rüşvet, komisyon, ücret vb. Herhangi bir kanuni, düzenleyici, endüstri birliği, ticaret organı vb. Yüklenmek zorunda kalıyorsa veya mecburiyse, aynı durum ek olarak iade edilecek ve Müşteri tarafından SahneUstalari tarafından talep edilmesi halinde tazmin edilen.
11.2 Kullanıcılar, SahneUstalari’ın Yetenek ve Müşteriyi bir araya getirmek için yalnızca bir platform olduğuna ve Müşteri’nin kendi sorumluluğundaki etkinliğin veya performansın gerçek organizasyonu ve barındırılmasına katılmadığını kabul etmektedir. SahneUstalari, olayla ilgili geçerli yasal kurallara ve düzenlemelere uyulmamasından dolayı varsayılan herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


12. İptal Politikası

12.1 Müşteri ile aksi kararlaştırılmadıkça, SahneUstalari Sitesini kullanarak rezervasyonu yapılan bir olayın iptal edilmesi üzerine Üyeler / Kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul eder:
12.1.1. Müşteri, etkinliği, kabul edilen anlaşma tarihinden en az otuz gün önce iptal ederse, Yetenek, Talent’in iptal ücretleri olarak, toplam rezervasyon tutarının% 50’si oranında kesintiye uğramasına rağmen alınan tüm tutarı iade eder. Müşteri, iptal ücretlerini ödemeyi kabul eder. SahneUstalari’ın servis ücreti (Talent’in iptal ücretine ek olarak) geri ödemesiz kalmaya devam edecektir.
12.1.2. Müşteri, herhangi bir nedenden dolayı, üzerinde anlaşmaya varılan tarihinden itibaren otuz gün içinde olayın iptali halinde, Müşteri tarafından ödenen avansın tamamı kaybedilir ve iade edilmez.
12.1.3. Eğer Yetenek herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda rezervasyon iptal ederse, Yetenek, performans için önceden alınan tüm bedeli iade edecektir. Bununla birlikte, Müşteri, SahneUstalari’ın servis ücretinin düşülmesinden sonra ödenen bu avans tutarının geri ödeme hakkına sahip olacaktır.
12.1.4. Yinelemek için, herhangi bir iptal durumunda SahneUstalari hizmet ücretini iade etmekle yükümlüdür.


13. İstekte Olmama.

Kullanıcılar, SahneUstalari’ı hariç tutmayacaklarını ve doğrudan SahneUstalari’ın Sitesi aracılığıyla temas kurdukları ya da teklif talebinde bulunan diğer Kullanıcılardan doğrudan katılımı / teklifi kabul etmemelerini kabul ederler. Kullanıcılar, Müşteri SahneUstalari’ın Siteden sevkıymiş bir Yetenek hizmetini sevk tarihinden itibaren dokuz aylık bir süre içerisinde kullanırsa, diğer yasal yollara ek olarak SahneUstalari’ın% 10 servis ücretinden yararlanma hakkını kabul eder. Müşteri ve Yetenek bu söz ve sözleşmeden müştereken ve müteselsilen sorumlu olmayı kabul etti. Yukarıdakilere halel gelmeksizin, SahneUstalari’ın bir Yetenek ile Bir Müşterinin SahneUstalari aracılığıyla gelecekteki ilişkilerini yönlendirmeye devam etmesi makul beklentisidir.


Bölüm C- Genel Şartlar

14. Feragat.
14.1 Sitemizin ve Sitenin bir bütün olarak içerikleri kesinlikle aşağıda belirtilen amaçlar için tasarlanmıştır: (i) sanatçılar, konuşmacılar, gruplar, satıcılar, müzisyenler ve kendileri hakkında bilgi yayınlayacak diğer yetenekler için bir forum sağlanması ve (ii) ) Bu gibi yeteneklerin engellenmesi için kolaylaştırılması (topluca “İzin Verilen Kullanımlar”). SahneUstalari’ın, bu Sitenin herhangi bir kullanıcısı arasındaki herhangi bir sözleşme veya sözleşme tarafında herhangi bir şekilde hizmetin hükümleri ile ilgili olarak taraf olmadığını kabul ettiğinizi ve kabul ettiğinizi beyan ve garanti edersiniz. Olay veya katılım. SahneUstalari üyelerinin Sitedeki bir listeden bir miktar bilgi alacağına inanıyor olsak da, Sitenin kullanımının üyelerimize ödeme yapan müşterilere neden olacağını hiçbir şekilde garanti etmiyoruz.
14.2 Bu Site’nin Üyelerimizin kariyerlerini daha da ileriye götüreceğini, mali açıdan onlara yardımcı olmasını veya başka şekilde gelir elde etmesini sağlayacağına dair bir beyanda bulunmak veya garanti etmiyoruz. Beklediğiniz sonucun alınmaması, ödemenin geri ödenmesini garanti etmez. Ayrıca, SahneUstalari herhangi bir Üye profili içeriği veya herhangi bir profilde sunulan Üye hizmetleri için sorumluluk kabul etmez. Bir Üye tarafından gönderilen ya da sunulan herhangi bir hizmet, kaynak ya da bağlantı ile ilgili endişeler belirli Üye’ye yönlendirilmelidir.
14.3 SahneUstalari, Üyeleri bu web sitesinde onaylamaz, yaptırımlar koymaz veya doğrulamaz. Bu üyelerle ister hizmetlerimiz aracılığıyla ister ayrı ayrı olsun, kendi sorumluluğunuzdadır ve bu Sitede listelenen herhangi bir Üyeyle olan ilişkilerinizle ilgili tüm sorumluluğu reddediyoruz.
14.4 En önemlisi, Müşteri ve Yetenek, SahneUstalari’ın gerçek performansa veya aralarındaki ilişkinin yönetimine karışmadığını kabul eder ve anlaşmazlıklar, kavgalar, anlaşmazlıklar veya aralarındaki herhangi bir anlaşmazlık her zaman herhangi bir atıf yapmaksızın, Veya SahneUstalari üzerinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


15. Fikri Mülkiyet Hakları

15.1 Site İçeriği Sahipliği. Aksi belirtilmedikçe, herhangi bir metin, resim, illüstrasyon, tasarım, ikon, fotoğraf, video klip, ses klipi veya Sitedeki diğer materyallerin (topluca (toplu halde) telif hakkı sahibi olan tüm eserler, ticari markalar, hizmet markaları, ticaret elbiseleri veya diğer fikri mülkiyet hakları , “İçindekiler”), SahneUstalari tarafından lisanslanmış, izinli olarak veya yasal olarak SahneUstalari tarafından kullanılanlar aittir. Site bir bütün olarak telif hakkı ve ticaret elbisesi, tüm dünya çapında sağ, unvan ve ilgi ile SahneUstalari’a ait olanlardan korunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece, bu Sitede üçüncü bir tarafın ticari markasını veya ticari adını kullanarak SahneUstalari, söz konusu üçüncü şahısların veya ürünlerinin veya hizmetlerinin herhangi biriyle bağlantısını veya onaylamamayı kabul etmez ve SahneUstalari bu tür herhangi bir bağlılığı veya onaylamayı açıkça reddetmektedir. İçeriğin veya Sitenin herhangi bir kısmını çoğaltamaz, değiştiremez, yayınlayamaz, dağıtamaz, satamaz veya herhangi bir şekilde, kısmen veya tamamen kullanamazsınız.
15.2 Sunum Ruhsatı. SahneUstalari’a Profilinize (toplu halde “Gönderimler”) göndermek için sağlayabileceğiniz herhangi bir fotoğraf, tasarım, resim, video klip, ses klipi veya diğer medya dosyalarına ilişkin olarak, bu Sunumlar Mülkünüz olarak kalacaktır. İşbu belge ile koşulsuz olarak, SahneUstalari’a Sunumları yalnızca site ile bağlantılı olarak kullanmak, çoğaltmak, kamuya açıklamak ve kamuya açıklamak için münhasır olmayan, geri alınamaz ve telif ücretsiz bir lisans veriyorsunuz. SahneUstalari herhangi bir Kullanıcı profili için sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez, onaylamaz veya doğrulamaz ve özel olarak reddedilir. (I) bize verdiğiniz Gönderileri göndermeye ve yukarıda belirtilen şekilde bize lisans vermeye yetkili olduğunuzu beyan, garanti ve kabul edersiniz; Ve (ii) Siteden Siteye gönderilen tüm Yazıların telif hakkı, ticari marka, gizlilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakkı (lar) da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmemesi ve ihlal etmemesi. Sağladığınız herhangi bir içeriğin bir kopyasını tutmayı kabul edersiniz, zira SahneUstalari zarar görürse veya kaybolursa size herhangi bir içerik göndermekle yükümlü değildir.
15.3 Performansa ilişkin lisans. Kullanıcılar, SahneUstalari’ın, Yetenek tarafından gerçekleştirilen performansların / etkinliklerin video kayıtlarının görüntüleri, fotoğrafları ve sınırlı bölümlerini kullanma, çoğaltma, görüntüleme, sergileme veya başka şekilde kullanma hakları münhasır olmayan, geri alınamaz ve royalty free lisansa sahip olma konusunda hemfikirdir. Müşteri rezervasyonu. Bu tür materyallere ilişkin bu lisans, tanıtım ve tanıtım faaliyetlerinin sınırlı ve makul amaçları için SahneUstalari tarafından kullanılacak ve SahneUstalari’ın arşivleri, broşürleri, dijital özellikleri ve Site aracılığıyla da gösterilecektir.


16. Yargı Yetkisi.

Bu Hükümler ve Koşullar, Türkiye yasalarına tabidir ve İstanbul’daki mahkemeler ve bu elektronik sözleşmenin altında veya bu sözleşmenin yorumlanmasında karşılaşılan herhangi bir anlaşmazlık üzerine karar vermek için münhasır yargı yetkisi vardır.