Site logo

Oryantal Hizmet

Profesyonel dansöz hizmetimiz ile özel kutlamalarınızın eğlencesinin tadını çıkarın. Alo oryantal servisimiz her saat hizmetinizde olup, Türkiye'nin her bölgesinde istediğiniz saatlerde hizmet vermektedir. Profesyonel oryantal kadromuzla özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Hizmet sektörüne ilk girdiğimiz andan itibaren benimsediğimiz kurallardan biri olan müşteri memnuniyeti firmamız için koşulsuz bir kuraldır. Oryantal servisimiz tamamen kusursuz olup, organizasyonun yapılacağı mekanda, başlangıç ​​saatinden en az 30 dakika önce hazır ve başlangıç ​​saatini bekliyor olacaktır. Gösteri isteğe bağlı olarak bir evin veya benzeri bir yerin kapısının sürpriz bir şekilde açılmasıyla başlayacak. Gösteri toplamda 20/30 dakika sürüyor. 30 dakikalık tek set veya 15’er dakikalık iki set şeklinde organize edilebilir. Firmamız ortaya çıkabilecek her türlü sorunu değiştirmeye hazır olacaktır.

Oryantal Gösteri

Muhteşem şovuyla İstanbul'da ve ülkenin dört bir yanında profesyonel olarak performans sergileyen Oriental Tatiana, sizlere hizmet vermeyi bekliyor. Misafirlerinizi büyüleyecek eğlenceyi artık aramanıza gerek yok! Türkiye kökenli bu Türk Oryantal Dans sanatçısı çocukluğunda dans etmeye başladı ve Oryantal Dans – Oryantal dans, bazı Türk Halk Dansları, Çağdaş Dans ve Bale eğitimi aldı. Dansçılarımızdan bazıları her gece ünlü Türk Geceleri mekanlarında performans sergiliyor ve tanınmış dans stüdyolarında ders veriyor. Geleneksel ve Modern Oryantal Dans – Oryantal Dans, kılıç, mum tepsisi ve şaman dengesi, yer dansı, Türk Romani, Klasik Çiftetelli, parmak zilleri, peçe ve İsis kanatlarını icra eder ve öğretir.

Oryantal Dansçı Gösterisi

Oryantal dans, her durum için mükemmel olan, olaylı ve aile dostu bir eğlencedir. İhtiyaçlarınıza uygun paketler mevcuttur ve her gösteri, özel istekleriniz dikkate alınarak özelleştirilir. Oryantal dans, her durum için mükemmel olan, olaylı ve aile dostu bir eğlencedir. İhtiyaçlarınıza uygun paketler mevcuttur ve her gösteri, özel istekleriniz dikkate alınarak özelleştirilir.