Site logo

Müzik Tarzınızı Düğün Temanızla Eşleştirme

Herhangi bir düğünün en önemli yönlerinden biri, resepsiyonunuz için sahip olduğunuz müziktir. İster profesyonel bir DJ kiralayın, ister iTunes veya Spotify ile kendi çalma listenizi bir araya getirin, müzik tarzınız kişiliğiniz ve düğününüzün genel ortamı ve hissi hakkında çok şey söylemelidir.

Düğününüzü bir araya getiriyorsanız ancak tören sonrası şenlikler için müzik türünüzün ne olması gerektiğine karar vermekte zorlanıyorsanız, resepsiyonunuzu olabildiğince eğlenceli ve özel kılmak için işte birkaç fikir.

Müziğinizi Mekanla Eşleştirin

Büyük gününüzü kutlamak için ne tür müzik çalacağınızı tam olarak bulamıyorsanız, akşamın tonunu doğru bir şekilde ayarlamanın en iyi yollarından biri, onu şenliklerinizi yapacağınız mekanla eşleştirmek.

Hedef ada tatili mi yapıyorsunuz? Bazı yerel veya diğer tropikal müzikleri çalmak, ortamı hafif tutmanın ve herkesin manzarayı ve atmosferi çekmesini sağlamanın harika bir yoludur.

Belki bir kilisede ya da kasabadaki bir tür büyük salonda daha geleneksel bir düğün yapıyorsunuz. Geleneksel balo salonuna bağlı kalmak.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle