Site logo

Hizmet Şartları & Koşulları

Parti mekânı kiralama şartları ve koşulları,

1)Kiralanan mekana ilişkin tarafımızdan belirlenen fiyat, sizlerin talep ettiği kişi sayısına göre verilmektedir.
Kişi sayısı artışında olan değişiklikler, fiyatta yansıtılır.
5 kisiden fazla olan artışlarda, mekan sahibinin belirlediği ücret farkı tarafınıza yansıtılır.
2)Parti mekanlarinin kiralanma süresi maksimum 6 saattir.Bu maksimum süre baz alınarak ihtiyacınız olan sure için size fiyatlandırma yapilir. 30 dakikayı geçen uzamalarda ek ücret müşteri tarafından karşılanır.
3)Parti mekanlarının bazıları ruhsatlı ve işlek mekanlardır.Bu mekanlarda alkol tüketimi ve catering hizmeti mekan tarafından,anlaşmalı olarak sizin için belirlenmiş özel fiyatlar ile sağlanır.
Bu konu,mekanlarda oluşabilecek herhangi bir zehirlenme,veya mekânın anlaşmalı olduğu tedarikçi veya sponsorlarla oluşabilecek bir problem yaşanmaması adına dikkate alınmalıdır.
4)Sadece özel partiler için tahsis edilen parti mekânlarında, müşteri kendi içki ve catering hizmetini kendi temin edebilir.Servis için gerekli personel yapılan anlaşmaya bağlı olarak tarafımızdan veya müşteri tarafından sağlanabilir.
Bu durumda oluşabilecek herhangi bir tedarik sorunu veya sağlık sorunundan firmamız mesuliyet kabul etmez.
5)Mekanlarda,müşteriye ayrılan süre zarfında yaşanan hasarlardan müşteri sorumludur ve hasarı karşılamakla yükümlüdür.
6)Mekanlarda,müşteriye ayrılan sure zarfında oluşabilecek kaybolma ve çalınma olaylarından mekan ve firmamız sorumlu değildir.
7)Mekanlar,anlaşma yapılan süre boyunca sadece müşteriye aittir.Dışardan yabancılar alınmaz.
8)Mekanlarda oluşabilecek yangın,çökme gibi acil durumlarda firmamız alternatif mekanlar sunarak değişiklik yapabilir.
9)Mekan kiralamada,müşteri ile anlaşıldığı takdirde talep edilen ücretin yarısı havale yoluyla firmamıza iletilir.Geri kalan ödeme ,etkinlik günü mekanda ödenir.
10)Rezervasyonlar ödeme alındıktan sonra yapılır. Opsiyonlanan mekanlar ödeme yapılmadığı takdirde başka müşterilere kiralanabilir.
11)Mekanların adres ve lokasyonları rezervasyon yapıldıktan sonra müşteri ile paylaşılır. Müşteri mekan sahibinin uygunluğuna göre etkinlik öncesi mekânı görebilir.
12) Firmamız yazılı olarak sunulan şartlar ve koşullara uyulmaması halinde, kiralamayı tek taraflı olarak iptal edebilir.
13) Ödeme sonrası kiralanan mekanın lokasyon ve iletişim bilgilerinin paylaşılmasından sonra iptal ve iade yapılmamaktadır. İptal seçeneği yerine firmamızın onayladığı ve Mülkün müsaitlik duruma bağlı olarak rezervasyon ileri bir tarihe alınabilir.
14) Müşteri ,anlaşma halinde tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Villa kiralama şartları ve koşulları,

1)Parti evleri ve villaları konaklamalı ve konaklamasız olarak kiralanabilir.
2)Konaklama olmayan kiralamalarda, kiralama süresi maksimum 12 saattir. Bu maksimum süre baz alınarak ihtiyacınız olan süre için size fiyatlandırma yapilir.30 dakikayı geçen uzamalarda ek ücret müşteri tarafından karşılanır.
3)Konaklamalı olarak yapılan kiralamalarda, mülkün müşteriye teslim saatleri; öğlen 15:00 giriş, ertesi gün sabah 08:00 çıkıştır. 30 dakikayı geçen uzamalarda ek ücret müşteri tarafından karsılanır.1 günden uzun olan kiralamalarda, saatler giriş ve çıkış tarihlerinde aynı şekildedir.
4) Kiralanan mülke ilişkin tarafımızdan belirlenen fiyat, sizlerin talep ettiği kişi sayısına göre verilmektedir.
Kişi sayısı artışında olan değişiklikler, fiyatta yansıtılır.
5 kişiden fazla olan artışlarda, mülk sahibinin belirlediği ücret farkı tarafınıza yansıtılır.
5)Mülkün müşteri tarafından belirtilen amaç dışında kullanılması durumunda ,firmamız anlaşmayı iptal edebilir yada ek ücret talep edebilir.
6)Mülk kiralamada belirtilen fiyatlar, özel günler ,bayram tatilleri ve bu gibi durumlarda farklılık gösterebilir.
7) Müşteri için tahsis edilen mülkte, müşteri kendi içki ve catering hizmetini kendi temin edebilir. Servis için gerekli personel yapılan anlaşmaya bağlı olarak tarafımızdan veya müşteri tarafından sağlanabilir.
Bu durumda oluşabilecek herhangi bir tedarik sorunu veya sağlık sorunundan firmamız mesuliyet kabul etmez.
8)Büyük parti veya etkinliklerde alınması gereken yasal izinler firmamız tarafından müşteriye bildirilir.Bu izinler müşteri tarafından yada firmamız tarafından müşteriden ödeme alınarak yapılabilir. Firmamız tarafından belirtilen yasal sorumlulukların yerine getirilmemesi durumunda oluşabilecek herhangi bir sorundan firmamız sorunlu değildir.
9) Mülklerde,müşteriye ayrılan süre zarfında yaşanan hasarlardan müşteri sorumludur ve hasarı karşılamakla yükümlüdür.
10)Mülklerde,müşteriye ayrılan süre zarfında oluşabilecek kaybolma ve çalınma olaylarından mülk sahibi ve firmamız sorumlu değildir.
11)Mülkler,anlaşma yapılan süre boyunca sadece müşteriye aittir.Dışardan yabancılar alınmaz.
12)Mülkler oluşabilecek yangın,çökme gibi acil durumlarda firmamız alternatif mekanlar sunarak değişiklik yapabilir.
13)Mülk kiralamada,müşteri ile anlaşıldığı takdirde talep edilen ücretin yarısı havale yoluyla firmamıza iletilir.Geri kalan ödeme ,etkinlik günü mekanda ödenir.
14)Rezervasyonlar ödeme alındıktan sonra yapılır. Opsiyonlanan mülkler ödeme yapılmadığı takdirde başka müşterilere kiralanabilir.
15)Mülke ait adres ve lokasyonlar, rezervasyon yapıldıktan sonra müşteri ile paylaşılır. Müşteri mülk sahibinin uygunluğuna göre etkinlik öncesi mülkü görebilir.
16)Firmamız yazılı olarak sunulan şartlar ve koşullara uyulmaması halinde, kiralamayı tek taraflı olarak iptal edebilir.
17) Ödeme sonrası kiralanan mekanın lokasyon ve iletişim bilgilerinin paylaşılmasından sonra iptal ve iade yapılmamaktadır. İptal seçeneği yerine firmamızın onayladığı ve Mülkün müsaitlik duruma bağlı olarak rezervasyon ileri bir tarihe alınabilir.
18) Müşteri ,anlaşma halinde tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Personel, ekip kiralama şartları ve koşulları,

1)Firmamıza etkinlik ile alakalı bütün detaylar (saat,lokasyon,süre) eksiksiz olarak verilmelidir.
2)Lokasyon,etkinlik veya süre değişikliğinde, firmamız ek ücret talep edebilir.
3)Talep edilen personelin,taciz,onur kirici söz veya hakaret gibi unsurlara maruz kalması durumunda, firmamız etkinliği iptal edebilir.
4)Etkinliklerde talep edilen personelin, kostümleri firmamız tarafından müşteri ile paylaşılır. Özel bir kostüm talebinde müşteri, kostümü ücret karşılığı firmamızdan veya kendi temin etmelidir.
5)Talep edilen personelin yasayabileceği acil sağlık sorunlarında , firmamız müşteriye alternatif personelleri sunar.
6)İstanbul içi ulaşımlar aksi müşteri tarafından belirtilmediği sürece, tarafımıza aittir. İstanbul dışı etkinliklerde ulaşım ,müşteriye aittir.
7)Personel kiralamada,müşteri ile anlaşıldığı takdirde talep edilen ücretin yarısı havale yoluyla firmamıza iletilir.Geri kalan ödeme ,etkinlik günü personele ödenir.
8)Rezervasyonlar ödeme alındıktan sonra yapılır. Opsiyonlanan personel ödeme yapılmadığı takdirde başka müşterilere kiralanabilir.
9) Firmamız yazılı olarak sunulan şartlar ve koşullara uyulmaması halinde, etkinliği tek taraflı olarak iptal edebilir.
10) Ödeme sonrası kiralanan personelin iletişim bilgilerinin paylaşılmasından sonra iptal ve iade yapılmamaktadır. İptal seçeneği yerine firmamızın onayladığı ve personelin müsaitlik duruma bağlı olarak rezervasyon ileri bir tarihe alınabilir.
11)Müşteri ,anlaşma halinde tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Ekipman kiralama şartları ve koşulları,

1)Firmamıza etkinlik ile alakalı bütün detaylar (saat,lokasyon,süre) eksiksiz olarak verilmelidir.
2)Lokasyon,etkinlik veya süre değişikliğinde, firmamız ek ücret talep edebilir.
3)Ekipman kurulumu firmamız tarafından sağlanır ve fiyata dahildir.
4)Ekipman için gerekli durum ve koşullar müşteri ile paylaşılır.(Elektrik gücü, ekipmanın kurulacağı alanın koşulları ,vs..) Müşteri gerekli koşulları hazırlamakla yükümlüdür. Aksi takdirde oluşabilecek hasar ve arizalar, müşteri tarafından karşılanır.
5)İstanbul içi ulaşımlar aksi müşteri tarafından belirtilmediği sürece, tarafımıza aittir. İstanbul dışı kurulumlarda ulaşım ,müşteriye aittir.
6)Ekipman kiralamada,müşteri ile anlaşıldığı takdirde talep edilen ücretin yarısı havale yoluyla firmamıza iletilir.Geri kalan ödeme ,etkinlik günü sorumlu personele ödenir.
7)Rezervasyonlar ödeme alındıktan sonra yapılır. Opsiyon alınan ekipman ödeme yapılmadığı takdirde başka müşterilere kiralanabilir.
8) Firmamız yazılı olarak sunulan şartlar ve koşullara uyulmaması halinde, etkinliği tek taraflı olarak iptal edebilir.
9)Müşteri ,anlaşma halinde tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.