Site logo

Havai fişek gösterileri

Müzik, ışıklar ve canlı aksiyon hikaye anlatımıyla muhteşem havai fişeklerin heyecan verici patlamalarıyla bunu başka bir seviyeye taşıyor.

Geleneksel bir dış mekan Havai Fişek gösterisi, başka hiçbir şeye benzemeyen eksiksiz bir duyusal deneyimdir! Bu ekranlarda hayranlık uyandıran ve ilham veren çeşitli mermiler ve yüksek yoğunluklu çoklu atış cihazları bulunuyor. Düğünler, yıldönümleri ve diğer özel etkinliklere yönelik daha kişiselleştirilmiş prodüksiyonlar için mükemmel bir seçenektir.

İzleyicilerinizi büyüleyecek muhteşem bir gösteri için havai fişek gösterinizi ayırtın. Yaratıcı ve iyi planlanmış havai fişek gösterileriyle misafirlerinizi şaşırtmanıza yardımcı oluyoruz. En iyi piroteknik malzemeleri kullanma konusundaki paranızın karşılığını vermemiz ve güvenlik bilincine sahip yaklaşımımız, bizi birçok etkinlik için tercih edilen şirket haline getiriyor.

Notlar

Fireworks paket programları, eğlenceniz veya etkinliğiniz için düzenlemek istediğiniz havai fişek gösterisi için gerekli olan tüm patlayıcıları ve ekipmanları içerir. Havai fişek paket programlarını satın aldığınızda ekstra herhangi bir ekipman almanıza gerek yoktur. Ne tür bir etkinlik düzenlemek istediğinizi bize söylemeniz yeterli, biz de size en uygun Havai Fişek Paket Programını sunalım. Fireworks paket programları bir gösteri için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri içerir. Paket programlar sayesinde daha az ödeyecek ve zamandan tasarruf edeceksiniz.

Dilerseniz paket programlara eklemeler de yapabilirsiniz. Başarılı bir havai fişek gösterisinin süresinin uzun olması gerektiğini unutmayın. Havai fişeklerin arka arkaya patlaması da çok önemli. Çünkü seyircinin heyecanının ve ilgisinin sürekli sürdürülmesi gerekiyor. Seyircinin ilgisi kaybolursa havai fişek gösterisinin hiçbir anlamı kalmaz. Bu nedenle iki patlama arasındaki süre 8 saniyeyi geçmemelidir. Havai fişek patlatırken açık alanda patlatmalısınız. Ateş ettikten sonra bölgeyi terk etmelisiniz.