Biz Kimiz?

Düğün, nişan, davet, parti, açılış, tanıtım, fuar, festival, doğum günü gibi aklınıza gelebilecek her türlü etkinliği planlamak isteyen herkesi, sahne dünyasının birbirinden yetenekli ustaları ile bir araya getiren bir web platformuyuz.

amacımız

Gösteri ve organizasyon sektöründe çalışan her kolu bir araya getirmek ve ülkemizde eğlence dünyasının profesyonelleşmesine öncülük etmektir.

Aynı zamanda üye olan kullanıcılarımızın, yapacakları etkinliğe göre ihtiyaçlarına, ellerinin hemen altında olacak kadar yakın ve hızlı şekilde bizler aracılığıyla ulaşabilmelerini istiyoruz.
 
Bununla beraber; bu alanlarda hizmet veren tüm firma ve bireysel profesyonellerinse, kendilerini ülkemizde profesyonelce tanıtıp yeni iş fırsatları yakalayabilecekleri bir web ortamı oluşturmayı arzuluyoruz.

Misyonumuz

Türkiye’deki tüm eğlence ve organizasyon sektörünü dijital ve internet ortamına taşımak, bu sektörün tüm tedarikçileri ve müşterileri tarafından bilinen ve ilk başvurulan yegâne platformu olmaktır.

Vizyonumuz

Etkinlik düzenlemek isteyen herkesin, etkinlik ihtiyaçlarına göre gösteri ve organizasyon profesyonellerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak ve üye müşterilerimize maksimum sayıda en iyi profesyonelleri sunmaktır. Aynı zamanda gösteri yapan ve organizasyon hizmeti veren profesyonellerin kendilerini profesyonelce tanıtmalarını sağlamaktır.