Düğün ve Davet

Butik Düğün Organizasyonu Talep Gönder

0 / 5
Teklif İle
Compare Beğen Yazdır

Bu muhteşem sahil mekanı, bir İzmir ikonu olup, etkinliğinizi ev sahipliği yapmak için şimdi soruyor.

Düğün Mekanları
Gediz Körfezi Butik Hotel, her biri kendine özgü bir stil ve liman manzarasına sahip, iki çarpıcı mimari tasarımlı düğün alanı ile olağanüstü bir sahil evidir. İster büyük, zengin bir resepsiyon isterse samimi bir kutlama olsun, ödüllü etkinlikler ekibimiz hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Günbatımı Odası
Sunset Room, rahat lükste son noktadır. Açık bir Juliet Balkonuna sahip bu özellik, mimari olarak tasarlanmış bir etkinlik alanıdır. Sunset Room 2013 yılında yenilenmiştir ve akılda unutulmaz olaylar ile oluşturulmuştur. Sunset Room, güzel gri ahşap zeminlere, berrak beyaz bir iç mekana ve bir kokteyl tarzı etkinlik için 350 kişiye kadar oturabilen kendi özel barına veya oturmuş bir etkinlik için 150’ye kadar alana sahiptir. Oda, sektörün önde gelen iç mimarları tarafından, tasarım arzularınız için mükemmel tuval sunarken, zahmetsizce zarif olacak şekilde tasarlanmıştır.

Üst güverte
Bu geniş mekan İzmir Limanı’nın büyüsünü çekerken kanepeler ve kokteyller için mükemmeldir. Geri çekilebilir bir çatı ile korunan bu alan elemanlardan korunabilir ve tüm yıl boyunca nihai etkinlik yeridir. Üst Güverte, stand up olayı için 90 kişiye kadar oturabilir veya 150 kişiye kadar rahatça oturabilir. Etkinlik alanında son teknoloji ürünü özel bir bar bulunmaktadır.

  • Fiyat Teklif İle

Yeni İnceleme Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir