Çocuklar İçin

İsmailce Organizasyon Talep Gönder

0 / 5
Teklif ile
Compare Beğen Yazdır
Etkinlik organizasyonu atesbaz sihirbaz vantrilog animatorluk hizmetleri verilir

Hizmetlerimiz:

Yılbaşı Organizasyonları Bir etkinlik ne kadar düşük sıklıkta gerçekleşiyorsa, o kadar önem ve değer kazanır. Doğum günleri bu duruma örnek gösterilebilir, ancak yılbaşı organizasyonları da senede bir kez gerçekleşmeleri hasebiyle üzerine düşülmesi gereken ve büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesi gereken etkinlikler arasında yer alır. Kimi zaman şirketler bünyesinde, kimi zaman arkadaş çevresinde, kimi zaman ailecek, bazen de kafe ve eğlence mekanları tarafından kutlayabileceğiniz yılbaşı organizasyonları; yeni bir yıla girmenin heyecanını ve hazzını tam anlamıyla yaşayabilmenizi mümkün kılacaktır. Peki bir yılbaşı organizasyonunda nelerin yer alması gerekir? Çam ağacı ve noel baba bir yılbaşı organizasyonunun olmazsa olmazları arasındadır. Ayrıca noel babanın hediye dağıtması, bisikletini kullanması da organizasyona renk katacaktır. Bunun yanı sıra kırmızı şapkalar, kırmızı ağırlıklı balon ve kağıt süslemeler, dekorlar da kullanılabilir.

 

Şişme Oyun Parkurları Açık havada gerçekleşen piknik organizasyonları gibi etkinlikleri daha da eğlenceli kılmak için tercih edebileceğiniz şişme oyun parkları, bünyesinde bir çok farklı model ve seçeneği de barındırır. Satın almaya kalkıştığınızda sizi ciddi bir bütçenin karşılayacağı bu oyun parklarını kiralama opsiyonuyla çok daha cazip ve uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Aynı zamanda söz konusu oyun parklarının güvenliğinden ve işletilmesinden sorumlu yetkili bir personeli de oyun parklarıyla birlikte temin edebildiğinizi hatırlatmış olalım. Bu sayede hem güvenli, hem de eğlenceli bir şekilde oyun parklarıyla davetlilerinizin bir hayli eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Ekipmanlarımız arasında yer alan ürünler ise şu şekildedir: Resim Galerisi • Şişme Oyun Parkurları • Denge Parkuru • Bungee Run Parkuru • Canlı Langırt Parkuru • Çekme Basket Parkuru • Go-Kart Parkuru • Şişme Oyun Parkuru Kiralama • Kaydıraklı Oyun Evi • Panda Zıp Zıp • Sumo Güreşi • Şut Becerisi • Tırmanma Piramidi 1. Canlı langırt: 10 kişi ve daha fazlası ile oynayabileceğiniz canlı langırt oyunu sayesinde, langırt masasında gerçekleşen aksiyonları birebir gerçeğe dökebilir ve sizler de langırt oyunundaki bir futbolcuyu canlı olarak temsil edebilirsiniz. Özellikle futbola karşı ilgisi olan kişiler bu oyuna bayılıyorlar doğrusu. 2. Şişme zıpzıp: Çocukların ilgisini çeken bu oyun, şişirilmiş büyük bir alanda çocukların özgürce zıplamalarına olanak tanır. Bu sayede siz misafirlerinizle ilgilenirken çocuklar da oyun oynamanın tadını rahatça çıkarabilirler. Çeşitli renk, model ve ebatlarda var olan şişme zıpzıplardan size en uygununu birlikte belirleyebiliriz. 3. Top havuzu: Şişme bir havuzun içine doldurulan binlerce top arasında çocukla…

 

Şirket Organizasyonları Kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir organizasyon türü olan şirket organizasyonları, çalışanların motivasyon ve moral seviyelerini yükselten eğlenceli faaliyetleri bünyesinde barındırır. Kimi zaman piknik, kimi zaman kokteyl, kimi zaman ise yemekli toplantılarla gerçekleştirilen bu organizasyonlar kurum içi iletişim ve çalışanlar arasındaki bağların kuvvetlenmesine de büyük katkı sağlar. Tüm bunların yanı sıra basın açıklamaları, açılış ve bayi organizasyonları, yeni üretilen ürünlerin lansmanları ve benzeri faaliyetler de şirket organizasyonları başlığı altında toplanabilir. Bahsi geçen organizasyonlarla ilgili gereken teknik ekipman, host ve hostes temini, sahne dekoru, catering hizmeti ve sair çetrefilli konularla sizin yerinize ilgilenecek bir organizasyon firması; iş yükünüzü azaltmanıza ve başarılı bir şirket organizasyonu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. İş hayatının yoğun temposu arasında çalışanlarınıza rahat bir nefes aldırmak adına da tercih edebileceğiniz şirket organizasyonları sayesinde, çalışanlarınızın iş veriminin artmasını da eğlenceli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

 

Süsleme Hizmetleri Kaliteyi oldukça cazip fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla birleştiren firmamız, çeşitli süsleme hizmetleriyle de açılış organizasyonları başta olmak üzere akla gelebilecek hemen her alanda kullanıma uygun çözümler üretmeye devam ediyor. Düğün, açılış, sünnet düğünü, nikah töreni ve fuarlar için hayalinizdeki süslemeleri temin etmeye hazır bulunan firmamız; oldukça geniş bir süsleme portföyüne de ev sahipliği yapıyor. Sizler de süsleme hizmeti satın almak istiyorsanız, hizmet sunduğumuz alanlara hemen aşağıdan göz atabilirsiniz: Resim Galerisi • Düğün Masa Süsleme • Sünnet Düğünü Masa Süsleme • Düğün Masa Sandalye Süsleme • Düğün Şamdan Süsleme • Showroom Balon Süsleme • Yılbaşı Işık Süsleme • Doğumgünü Balon Süsleme • Fuar Standı Süsleme • Doğum Odası Süsleme • Gelin Yolu Süsleme • Nikah Masası Süsleme 1. Düğün süslemeleri: Her şeyin en iyisini hak eden gelin ve damadın, bu özel günlerini şaşaalı ve göz alıcı bir şekilde geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Gelin yolu süslemesi, nikah masası süslemesi ve düğün mekanının süslemesi gibi tüm ince detaylarla sizin yerinize biz ilgileniyoruz. Sandalyelerinizi kaliteli ve temiz saten örtülerle giydirirken, arkasını da renkli kuşaklarla bağlıyoruz. Ayrıca masalara yerleştirilen peçete, şamdan ve suplalar ile de süsleme sanatını hakkıyla icra ediyoruz. 2. Açılış süslemeleri: Firma, şirket veya mağazanızın açılışını tüm insanlara duyurmak için ilgi toplamak istiyorsanız; yapmanız gereken açılış süslemeleri için sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak olmalıdır.

 

Müşteri Tarafından Temin Edilmesi Gerekenler

Görüşülmeli

Fiyata Dahil Hizmet İçeriği

Görüşülmeli

Yeni İnceleme Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir