Site logo

Etkinlik ve Organizasyonlar için Bando Takımı

Bando takımı nedir?  Bando takımı enstrüman çalan profesyonel ve eğitimci arkadaşlardan oluşuyor.  Enstrümanlarımız nefesli ve vuruşlu çalgılardan oluşmaktadır.  Topluluklarda keyifli marşlarla çalıyor, yürüyüşler, açılışlar, pasta lansmanları, şirket eğlenceleri gibi birçok eğlencede hizmet veriyoruz.

 Balkan Bandosu: Balkan Bandosu trompet, alto saksafon, tenor saksafon, davul, bas tuba, asma davul, trampet, klarnet, saksafon ve kaval gibi çalgılardan oluşur.

 Bando takımı kaç kişiden oluşuyor?  Bando takımı en az 4, en fazla 30 kişiden oluşabilir.  Bando kiralama fiyatlarımız kişi sayısına göre değişmektedir.

Bando Kiralama Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Düğün Organizasyonu : Kır düğünü ve sahil düğünü organizasyonlarınıza renk katmak için bando ekibimizle hizmet vermekteyiz.  Profesyonel DJ performansımızla başlayan düğününüze, grubumuzun aniden sahneye çıkmasıyla dilerseniz kısa bir ara verebilirsiniz.  Hızlı ve eğlenceli şarkı ve enstrümanları ile düğününüzün en eğlenceli anlarını yaşayabilir, misafirlerinize de yaşatabilirsiniz.

 Doğum Günü Organizasyonu : Hem çocuklarınızın hem de yetişkinlerin doğum günü partilerinde misafirlerinize hem animasyon gösterisi hem de keyifli bir müzik konseri sunabilirsiniz.  Dilerseniz profesyonel animasyon ekibimizle bando performansını etkinliklerinize dahil edebilirsiniz.

 Açılış Organizasyonu : Küçük ve büyük ölçekli açılış organizasyonlarınızda firmanızı veya markanızı en iyi şekilde temsil etmek için etkili faaliyetler gerçekleştirebilirsiniz.  Profesyonel DJ performansı veya tiro band etkinliklerinin yanı sıra bando ekibimiz rengarenk kostüm ve aksesuarlarıyla açılışınızı en iyi şekilde temsil edecek.

 Piknik Organizasyonu : Açık hava etkinliklerinize farklı bir renk katmak, misafirlerinize ve organizasyon katılımcılarına keyifli ve unutulmaz anlar yaşatmak istiyorsanız bando performansımızdan yararlanabilirsiniz.  Profesyonel animasyon ekibi, trio müzik grubu ve profesyonel DJ performansı için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

 Reklam ve Tanıtım Organizasyonları : Firmanızın veya markanızın reklam ve tanıtım faaliyetleri için bando hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Şehrin en işlek cadde ve sokaklarında, mağaza veya AVM önlerinde, fuar organizasyonlarında rengarenk bir bando eşliğinde kendinizi tanıtabilirsiniz.  Bando ekibimiz eğlenceli enstrümanlarıyla firmanız veya markanız için ticari müzikler çalabilir veya logonuzu veya markanızın maskotlarını taşıyan kostümlerle tanıtım etkinliklerinizde yer alabilir.

 AVM Etkinlikleri : Yeni mağaza açılış, indirim ve kampanya dönemlerinde veya özel gün ve haftalarda bando ekibimiz aniden ortaya çıkıp AVM müşterilerinize sürpriz yaparak onlara keyifli anlar yaşatabilir.  Özellikle yılbaşı haftalarında Noel Baba grubumuzla alışveriş merkezlerinde sıklıkla bando performansları gerçekleştiriyoruz.